Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bahçeye Tohum Ektiğini Görmek

Bahçeye bahçeye tohum ekmek neye delalet eder?

Merhaba İsmim Leyla, 41 yaşındayım, evliyim, 3 çocuk sahibiyim. Fabrikada çalışıyorum. Ben son 6 aydır rüyamda normal bir bahçeye bir takım tohumlar ekip, suladığımı, dikmek için kazı yaptığımı görüyorum. Bazen yanımda yabancı kişileri, bazen de yakın akrabalarımı bana yardım ederken görüyorum.

Hatta salatalık yetiştirip, topladığımı da gördüm. Yorumunuz için şimdiden teşekkür eder, İyi akşamlar dilerim.

Rüyada bahçeye tohum ektiğini görmek yorumu

Leyla merhaba, rüyanız harikulade mesajlar vermektedir. Rüyada bahçe görmek kötülüklerden korunacağına, mal mülk edinmeye işaret eder, bahçe sulamak ya da bahçe suladığını görmek sıkıntılı günlerin biteceğini haber verir. Rüyada tohum görmek gerçek yaşamda sürekli bereket, miras, potansiyel simgeler. Tohum ekmek, tohum ektiğini görmek insan ruhu ve ruh ile ilgilidir. Kafanızdaki bir fikrin ortaya çıkması, gelişmesi anlamını taşıyabilir.

Yardım almak, rüyada size yardım ediliyorsa hayatınızda size destek olacak, sürekli yanınızda olan bir arkadaşınız olduğuna işaret eder. Rüyada salatalık görmek sağlık ve refah gösteren bir rüyadır. Hasta birisi rüyasında salatalık yediğini görürse acil şifalar gösterir. Evli biri için, hoş bir değişim veya bebek anlamına gelir. Bebek sahibi olacağınıza veya çok sevdiğiniz bir yakınınızın bebek haberini alacağınızı işaret eder.

Gördüğünüz gibi rüyanın tüm unsurları benzer iyi şeyleri müjdelemektedir. Lütfen gelişmeleri veya düşüncelerinizi ekler misiniz? Rüyanın unsurları: tohum, bahçe, yardım, salatalık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir