Rüyada Bahçıvan Görmek

Rüyada bahçıvan neye işarettir?

Rüyamda evimizin bahçesinde (fakat gerçekte bizim evimiz orası değil) kardeşlerim bahçıvana mezar kazdırmış, babamın tabutunu yaptırmışlar prova ediyorlar. Ben geldim tabutu gördüm “babama bir şey mi oldu” dedim, “bir şeyi yok prova yapıyoruz” dediler. Ve tabutu süslemişlerdi. Taşıyıp mezarlığa koydular.

Bahçede beş altı tane daha kazılmış deneme mezarlık vardı. İçinde ölü yoktu.(Bu arada babam hala sağ.). Bunun manası nedir?

Rüyada bahçıvan görmek tabiri

Nermin merhaba,

Rüyada mezar kazmak gerçek yaşamınızda bilinç dışı, spontan, aniden kendiliğinden ortaya çıkan ifade tarzına sahip olduğunuzu ve bunun fazla hayal gücünü kullanmanızla bir araya geldiğinde başınıza önemli sorunlar açtığını, açacağını simgeler. Rüyada tabut görmek, ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ve üstü açık ise kimi uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder.

Rüyada bahçıvan görmek bolluk, bereket, bol kazançlı günleri müjdeler. Rüyada bahçıvana para vermek işlediği bir suç dolayısıyla vicdan azabı çektiğini gösterir. Bahçıvan çalıştırmak işinde yükselmeye, yeni bir işe girmeye işaret eder. Bahçıvan tutmak bir hastalık işareti olabilir, sağlığınıza dikkat etmelisiniz manası taşır.

Rüyada bahçıvanla karşılaşmak iç huzuru bulmaya, manevi açıdan rahatlamaya delalet eder. Rüyasında bahçıvanlar gören kişi büyük bir hayırlı iş yapacak demektir. Bahçıvandan bir şey almak faydalı, ailesinin işine yarayacak bir şey satın alacak demektir. Bahçıvandan çiçek aldığını görmek güzel bir bayan ile tanışmaya işaret eder. Rüyasında geveze bahçıvan görmek, çöpçatan bir kimseyi belirtir. Bahçıvanla konuşmak yararlı, değerli bir şey duyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir