Rüyada Bahriyeli Görmek

Rüyada bahriyeli görmek neye delalet eder?

Rüyada bahriyeli görmekRüyamda başında siyah elbise giymiş, kafasını da siyah örtüyle kapatmış, sadece gözleri gözüken elleri otomatik silahlı adamlar okulumuzu bastılar ve okuldaki herkesi esir aldılar. Çok korkuyorduk, aramızda “bunlar işidli, hepimizin kafasını kesecekler” diye konuşuyorduk, arkadaşlardan biri “korkmayın bunlar işid militanı değil, işidliler beyaz giyer” dedi. Biz bir kaç kişi kaçmaya çalıştık fakat yakalandık, hepimizi penceresiz küçük bir odaya doldurdular ve kapıyı üzerimize kilitlediler. Sonra korkunç bir çatışma sesler, silah sesleri duyuldu, herkes korkudan birbirine sarıldı, sesler aynı savaş filmlerindeki gibiydi.

Sonra sesler kesildi, bir kaç dakika sonra askerler kapıyı kırıp “deniz komandolarıyız, artık kurtuldunuz” dediler. Bahriyeli askerleri gördüğümüze nasıl sevindik bilemezsiniz. Sonra da uyandım. 17, erkek, bekar, öğrenci.

Rüyada bahriyeli görmek nasıl yorumlanır?

Yiğit merhaba, gördüğün rüya ülkenin şu anda içinde bulunduğu terör ortamının ve yanı başımızda her gün kelle kesen işid örgütünün insanlar üzerindeki etkisinin yansıması. Bu gibi zamanlarda militan, silah, çatışma, savaş rüyaları yoğun olarak görülmektedir ve bir mesaj vermekten ziyade günlük olayların sizi fazla etkilediğini temsil eder. Ancak senin gördüğün rüyada enteresan bir durum var. Deniz komandoları bildiğim kadarıyla ABD de popülerdir ve filmlerde sık sık böyle harekat yaparlar. Ülkemizde bahriyeli askerlerin böyle kurtarma işlemine girdiklerini ben hatırlamıyorum. Burada demek ki bahriyeli görmek sana bir mesaj vermek istiyor ya da bir Amerikan filmi izledin onun etkisi.

Rüyada bahriyeli görmek özlem sembolüdür ve  rüya sahibinin çok özlediği birine yakında kavuşacağına işaret eder. Bazı kültürlerde deniz askeri görülmesi yabancı ülkelere yolculuğa, farklı kültürleri tanımaya yorumlanmaktadır. Bahriyeli subay görmek rüyayı görenin çevresi tarafından saygı göreceği makama yükselmesine işaret eder.  Rüyada bahriyeli olmak  sevdiğiniz insan ile mutlu bir adım atacağınız anlamına gelirken, bahriyeli olduğunu görmek bazen de başka ülkelere, uzun ve keyifli bir yolculuk yapmaya delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir