Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bahse Girmek

Rüyada bahse giren birini görmek?

Rüyada bir kız çocuğu doğurdum. Babası belli değildi. Annem, ben ve ablam bakmaya başladık. Emziriyordum arada ve birinden emzirirken diğer göğsümden süt taşıyordu. 3. Gün işe gidecektim. Pompa almayı düşündüm sütüm kesilmesin diye sonra babası olduğuna bahse giren bir adam çıktı.

Evliymiş oda, onun evine gittim, bebeğim ile adam kredi kartı gibi bir şeyle insanları rahatlıkla yaralıyordu. Beni ise bozuk para ile yaralamaya çalıştı, ben perde ile korundum. Ama bebeği kartla yaraladı. Sonra uyandım. 22, Kadın, Bekar, Çalışıyor, belirsiz ama bazen sıkıntılı.

Rüyada bahse girmek tabiri

Yağmur merhaba, gerçekten ilginç bir rüya.

Rüyada babası belli olmayan bebek doğurmak, gerçek hayatınızda özgür takılmak huyunuz olduğunu ve bundan memnun kaldığınızı işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunuza da yorumlanır. Kız bebek doğurduğunu görmek, kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer.

Rüyada bebek emzirmek, yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler.

Rüyada bahse girmek pek makbul sayılmaz ve rüyayı gören kişinin hayatını ve iç dünyasını negatif yönde etkileyecek bir haber almasına ya da böyle bir duruma düşmesine rivayet edilir. Rüyada bahse giren birini görmek gerçek yaşamda sizin için cazip görünen, çekici bir şeyin çok riskli olabileceğini ifade eden uyarıcı bir rüyadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar aldığınız riskler yüzünden başınızın derde gireceğini temsil etmektedir.

İpuçları: bahse girdiğini görmek, çekişme, iddia, iddiaya tutuşmak, lotarya, ortak bahis, piyango, yarışmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir