Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bahşiş Görmek

Rüyada bahşiş aldığını görmek ne demektir?

Çalıştığım işten bir erkek müşteriden bahşiş olarak iki tane beş lira kağıt para alıyorum, bunun manası nedir? Bir başka rüyamda kucağımda bir erkek bebek doğurmuşum onu emziriyorum, bebeğimin ağzından sütler akıyor, o kadar çok ki sütüm, anlamını öğrenebilir miyim?

Rüyada bahşiş almak yorumu

Nurhayat selam. Rüyada bahşiş almak, bahşiş aldığını görmek fakirler için hayır ve menfaate, zenginler için harama ve rezil durumlara işaret eder.

Rüyada erkek bebeği olduğunu görmek, çabuk ve güzel bir habere işarettir. Bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgeler. Gebe olmadan oğlan bebek doğurmak mal, para anlamı taşır. Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek, çok hayırlı bir rüya olup, hem yaşamınızda kişisel gelişiminizde önemli bir ilerle sağladığınızı hemde hayatınızı güzelleştirecek bazı yeni başlangıçların yakında olduğunu işaret eder.

Rüyada bahşiş konusunda diğer bilgiler

Rüyada başiş vermek, bahşiş verdiğini görmek kaybettiğiniz bir şeyin bulunacağını müjdeler. Rüyada bulunduğunuz ortamdaki herkese bahşiş dağıtmak, bahşiş dağıttığını görmek büyük başarılara, büyük kazançlara işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir