Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bakan Görmek

Rüyada bakan görmek ne demektir?

Ben rüyamda değil normal olarak bir günahımdan dolayı tevbe ediyorum. Böyle dua ettiğim, namaz kıldıktan sonra yattığım bir Ramazan gecesi rüyamda bir bayan bakan ile beraber namaz kılan arkadaşlarımı gördüm ve sanırım ben onlardan önce namaz kılmışım, onu net hatırlamıyorum. Namaz kılan arkadaşlar dışarıdan gelmişler ve diğer arkadaşlarla onlara yemek hazırlamaya başlamışız. Yemeği o an ben boşta olduğum için benim yapmamı istemişler. Bende yemeği yaparken gördüm kendimi ama yardımcı olan arkadaşlarımda vardı. Rüyamın bu kadarını hatırlıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler. Eda.

Rüyada bakan görmek yorumu

Eda selam, gördüğün rüya tüm unsurları ile hayırlara işaret bir rüyadır.

Rüyada bakan görmek güç, kuvvet, güçlü olmaya vesile olacak birileri ile tanışmaya ya da mevki sahibi birinin yardımını görmeye veya devlet kapısında istediğiniz bir işinizin olacağına işarettir. Bakanı konuşurken görmek devlet tarafından söylenecek bir söze işarettir. Rüyada bakan olmak, bakan olduğunu, bakanlık yaptığını görmek Devlet kademelerinde önemli görevler almak hayaliniz olduğunu simgeler.

Rüyada birilerinin namaz kıldığını görmek rüyayı gören kişini bütün dertlerinden kurtulup, huzurlu hayata başlamak için yaşamınızın manevi yönünü daha da zenginleştirmesi gerektiğini temsil eder. Birisinin usulüne uygun olmayan namaz kıldığını görmek, hayatınızda yanlış giden bir şeyler olduğuna delalettir.

Rüyada yemek yaptığını görmek gerçek yaşamda kişinin karşına çıkacak kısmetlerin habercisidir ve rüya sahibinin işlerinin hep yolunda gideceğini, helal kazançtan hiç ayrılmayacağını, başının hiç sıkışmayacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir