Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Bakıcı Görmek

Rüyada bakıcı görmek ne demek?

Rüyamda ölmüş olan anneannemin hasta olduğunu teyzemlerden duyuyorum, bir odada yatıyormuş ve bir bakıcı tutmuşlar o bakıyormuş,  yanına girip çıkıyorlar, teyzemlere sürekli r  mırıldanıyormuş, onlarda “kimi soruyorsun” demişler, teyzem dışarı çıkınca “neden bakıcı tuttunuz, siz neden bakmıyorsunuz” diyorum ve ve teyzem “anennen seni istiyor, pınar gelsin diyor”  dedi. Öyle uyanıyorum.

Bu rüya ne anlama geliyor yorumlarsanız çok sevinirim. Daha öncede anneannemin miras olarak bana kuranı kerim bıraktığını görmüştüm rüyamda, en kısa zamanda cevap bekliyorum

Rüyada bakıcı görmek yorumu

Pınar merhaba,

Rüyanda ölmüş anneanneni görmen onu çok özlediğini ve gerçek hayatında bazı şeyleri danışmak için tecrübesine güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır.

Rüyada bakıcı görmek genel anlamda içinizdeki narin karakteri simgeler ve bakıma ihtiyacınızı gösterir. Öte yandan bebek bakıcısı, hasta bakıcısı gibi özel durumlar için ilgili yorum incelenmelidir. Rüyada bakıcı olmak, bakıcı olduğunu görmek içinizdeki çocuksu duyguların masumiyetini ifade eder.

Rüyada bakıcı hakkında diğer yorumlar

Rüyada dadı, çocuk bakıcısı görmek güncel yaşamınızda kimi zorluklar yaşıyorsunuz ve bunları aşmada sıkıntı çekiyorsunuz demektir. Dost ve arkadaşlarınızın desteğini istemelisiniz.

Rüyada dadı aramak, bakıcı aramak, Bebek için bakıcı aradığını görmek bebeğiniz varsa bir kabul gereksinimi olduğunu belirtir ve bebeğinizin dünyasını yakından gözlemlemek gerektiğini anlatır.

“Rüyada Bakıcı Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Evliyim. Hayallerim ideallerim var. Bunlar için bir şeyler yapınca eşim garipsiyor. Uyumadan önce de bunun için tartıştık. Çok farklı iki insan ve görevmiş gibi bir evlilik ve bitmeyen maddi sorun.
Rüyamda eşim bir şeye kızıyordu. Oğlum da inatlaşıyordu. Eşim “İlknur yok mu, nerede” diyordu. Bakıcı gibi bir şeymiş. Oğlumu korumaya çalışıyorum. Eşim oğlumu çekip kafasından tutup dövmeye başlıyor. Alamıyorum elinden. Çok acıydı ve nefesim kesilmiş uyandım. Rüya arasında da bir manzara görüyorum, evimize yakınmış “burayı nasıl görmemişim” diyorum. Bu arada İlknur diye bir tanıdığımız yok gerçek yaşamda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir