Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bakım Görmek

Rüyada bakım ne demektir?

Rüyamda kuzenimin düğünü için Antalya’ya gidecekmişiz, yolculuk hazırlığı yapıyoruz. Annemle ben düğünde giymek için abiye kıyafetler almışız, evde onları deniyoruz. Bu sırada babam bana seslenip “Nazlı uzak yola çıkacağız diye arabaya bakım yaptırmak istedim ve onun için randevu aldım. Ama benim bankaya gitmem lazım. Arabayı bakıma sen götür” dedi. Bende “ama baba benim ehliyetim yok ki, nasıl giderim” dedim. Babam “bir şey olmaz, zaten servis evimize yakın” dedi.

Anahtarı aldım, arabayı çalıştırıp, çok güzel bir şekilde kullanarak servise gittim. Arabaya bakımını yaptırıp eve döndüm. Bu rüya müthiş bir şekilde kendimi iyi hissetmemi saplamıştır. Anlamı nedir acaba?

Rüyada bakım görmek yorumu

Nazlı selam. Rüyada düğüne gitmek kişinin hayatının değişmek üzere olduğunu işaret ederken yaşamda bir yönün bittiğini, başka bir bölümün başlamak üzere olduğunu gösterir.  Sizin düğüne gitmek için hazırlık yapmanız hayatınızdaki büyük değişiklik için hazırlandığınızı simgelemektedir, bakınız Rüyada düğün görmek tabiri.

Rüyada abiye kıyafet giymek gerçek yaşamda rüya sahibinin üzerinde fazla bakış olduğunu simgeler ve aynı zamanda daha alçak gönüllü olmak gerektiğini gösterir. Bu konuda kıyafet sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada kendine ait bir araç veya ekipmana bakım yaptırmak ya da bakım yaptırdığını görmek gerçek yaşamınızda prensip sahibi, sorumluluklarını bilen biri olduğunuzu simgeler. Rüyada bir makine veya araca bakım yapmak, bakım yaptığını görmek gerçek yaşamınızda gözden geçirmeniz gereken konular olduğunu simgeler. Burada anılan bakım kelimesi ile araç bakımı, makine bakımı kastedilmektedir. Fal bakımı, çocuk bakımı, hasta bakımı, cilt bakımı anlamında değildir ve bu tür özel bakımların anlamı ilgili sayfalarda yapılmıştır.

Rüyanın en ilginç kısımlarından birisi de ehliyeti olmadığı halde rüyada araba kullanmak olup bu konuda bilgiyi rüyada araba görmek sayfasında okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir