Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada bakır tabak görmek

Rüyada bakır tabak görmek neye işarettir?

Selamün aleykum. Ben rüyamda bir nesne tarafından sürekli takip ediliyordum. Bu nesne ya taştı ya da taşa benzeyen bir şeydi tam hatırlamıyorum. Büyüklüğü bir futbol topu kadardı . Rüyada bu durumu bir arkadaşa anlatıyorum arkadaş da bir kitap buluyor ve kitapta şunlar yazıyor: “o nesneye bir bakır tabak ile vur ve sonra ondan özür dile, o zaman senin peşini bırakacak.” sizce bu rüyanın maması nedir? teşekkür ederim hayırlı günler.

Rüyada bakır tabak görmek yorumu

Sercan selam, görmüş olduğun rüya hayatında bir uyumsuzluğun büyük ihtimalle ailenin üyeleri arasındaki bir uyumsuzluğun mutsuzluğa neden olduğunu işaret etmektedir. Rüyada takip edildiğini görmek görenin başaramayacağını düşündüğü şeylerden sakındığını ifade eder.

Rüyada bakır tabak görmek rüyayı görenin çevresinde kendine pek çok hayrı dokunan bir insana tabir edilir. Bu kişinin, rüya sahibi insanın en zor işlerini çözen, kötü ve zor dönemlerde karşı taraf ile rüya sahibinin arasını bulan ve arayı yapan birisi şeklinde tasvir edilir. Bakır tabak aynı zamanda işlerin kolaylaşmasına ve hayatının yoluna girmesi şeklinde yorulur. Rüya sahibi hakkında hayırlı işlerin olmasına, yükünün hafifleyip çevresinin genişlemesine ve çevresinde hayırlı, iyi insanların bulunması anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin rızkında büyüme olarak ta yorumlanır.

Rüyada bakır tabakta yemek pişirmek rüya gören kişinin hayatını kolaylaştırıp, işlerini düzene sokan birine tabir edilir. Bu kişinin rüyayı gören kişinin sağ kolu olduğu ve her zaman yanında yer aldığı söylenir, kişinin tüm zahmet ve kahrını bu kişi çekiyor manası taşır.

Rüyada bakır tabakta yemek ısıtmak rüya sahibi kişini dertleri ve üzüntüsünden kurtulup mutluluğa ulaşmasına, yokluğun bitmesi ve bolluğa kavuşmaya işaret eder. Bazı rüya tabiri üstatları kaynayan bakır tabağın evliliğin bitmesine işaret ettiğini söylerler.

Rüyada bakır tabakta yemek görmek veya yemek görenin işlerde büyük başarı elde edeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin niyet ettiği işte arzuladığı hedefe ulaşıp bol kazanç elde edeceğine ve büyük bir servete kavuşacağına işaret edilir.

Rüyada bakır tabak yıkamak rüyayı gören kişi için güç, kuvvet ve kudret sahibi olmaya işarettir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi insanın bazı borçlardan kurtulup, para biriktirmesine işaret olabilir. Alternatif olarak rüya sahibi insana sıkıntı veren tüm hastalık ve dertlerden kurtulmasına da rivayet eder.

Rüyada birine bakır tabak vermek Müslümanlık harici bir dine,  farklı bir inanca sahip bir kişinin varlığına yorulur. Bu kişinin hem gönül hem de mal zenginliğine sahip olduğu ve paylaşmayı da sevdiği söylenir. Merhamet sahibi, vefalı ve hayırlı biridir diye yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir