Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Bakkal Görmek

Rüyada bakkal görmek neye delalet eder?

Rüyada bakkal görmekLütfen yardım edin, rüyamda kuzenimin evindeyim, kuzenimle bir şeyler almak için bakkala gidiyoruz, bakkal dükkanında boynuma bir kuş çarpıyor ve ölüyor, ben kuşa bakmadan alışverişe devam ediyorum, sonra bir daha çarpıyor gene ölüyor ama devam ediyorum ve alacaklarımızı alıp bakkal dükkanından çıkıyoruz, lütfen açıklayın bu ne demektir.

Rüyada bakkal görmek neye yorulur?

Rüyada bakkal görmek tarafsız biri olduğunuza ve herkes tarafından sevildiğinize, iyi insan, adaletli kimse, bilgili bir kişi olduğunuza işarettir. Bakkala gitmek, bakkaldan alışveriş yapmak, gerçek hayatınızda karşılanmamış ihtiyaçlarınız olduğunu simgeler. Bakkaldan ne aldığınızı hatırlarsanız bu gerçek hayatınızdaki ihtiyaçlarını hakkında bilgi verebilir.

Rüyanızda bakkal dükkanında kafanıza çarpan kuş ilginç, bir kuş ölümü ya da kuşun öldüğünü görmek büyük hayal kırıklığı gösterir. Başladığınız bir iş ya da projede veya ilişkinizde kırılma noktasına gelmiş olduğunuzu, acilen yeni bir şeyler yapmanız gerektiğini gösterir.

Rüyada bakkal olmak, bakkal olduğunu, bakkallık yaptığını görmek alışverişten anladığınızı veya iyi bir alışveriş yapacağınız anlamına gelir.

“Rüyada Bakkal Görmek” için 2 yanıt

Aksamdı evdeydik, yengem ve yeğenim vard,ı birde annemle ben bizim evin ortasında uzun biraz büyük çöreklenmiş bir yılan vardı, onu öldürmeye çalşıyorduk, ölmüyordu, biz dün akşam da böyle bir yılan görmüşüz ama öldürmüşüz.

Sonra yine bu yılanı öldürmeye çalışıyoruz, annem “sen bakkala git biz öldürüz” diyor ama dış kapıda da yılan olduğunu söylüyor ama “yaşıyor mu ölü mü belli değil” diyor, ben gidiyorum dış kapıyı açtığımda yılan yoktu, ben karanlıktan görmediğimi sanıp atlıyordum, yere düşüyorum, kalkıp arkama bakıyorum, annem pencereden bana bakıyor, sonra ben dönüp bakkala gidiyorum, bakkalın kapısı açık ama kapkaranlık içeriye giriyorum, ışıklar yanıyo,r sonra insanlar doluşuyor, yeğenim de bir sey almaya geliyor sonra ben bir seyler alıp çıkıyorum sonrada uyandım. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Dilruba merhaba,
Yılanlar gerçek hayatta insanlar tarafında sevilmez ve çoğu zaman korkulur. Ama yılanlar da Yüce Allah’ın yarattığı ve yaratmasını bir sebebi olan kendi halinde varlıklardır. Ama onların soğuk yüzleri çoğu zaman insanların rüyalarına da yansır. Lütfen rüyada yılan görmek sayfasını okuyun, çok şaşıracaksınız. Rüyada yılan öldürmek, yılan öldürdüğünü rüyada görmek, yılanı öldürdüğünü görmek, sanıldığının aksine pek iyi bir şey değildir. Çünkü yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler. Rüyada onları kesmek eylemi de aynı manayı taşır.
Bakkala gitmek, bakkaldan alışveriş yapmak, gerçek hayatınızda karşılanmamış ihtiyaçlarınız olduğunu simgeler. Bakkaldan ne aldığınızı hatırlarsanız bu gerçek hayatınızdaki ihtiyaçlarını hakkında bilgi verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir