Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Baklavacı Görmek

Rüyada baklavacı görmek neye işarettir?

Ruyamda sevdigim kisinin kiz kardesiyle baklavacıya gittik, ben baklava yedim tabagimda 5 dilim baklava vardi ikisini yedim kalktik. Sonra gizli gizli bir dilimin yarisini da yedim, sonra arabaya bindik arabayi sevdigim kisi kullaniyor.

Sonra benimle konusmaya calisti, muhabbet ettik ikimizde surekli gulumsuyorduk, sonra arabayla dis doktoruna gidecektik yolda engeller cikti, indik yardimlasarak engelleri kaldirdik bunu bana yorumlar misiniz?

Rüyada baklavacı görmek tabiri

Rüyada baklava yapan, baklava satan, baklava dükkanı, baklava mağazası görmek şans, talih, sevinçli bir yaşam dönemini işaret eder. Bu rüya görüldüğünde piyango almak veya diğer şans oyunlarını oynamak yararlıdır.

Rüyada baklavacı olmak, baklavacı olduğunu, baklava sattığını, baklava taşıdığını, baklava dağıttığını görmek iş hayatınızda çok güzel gelişmeleri, terfi etmeyi ya da daha fazla mutlu olacağınız, kazanacağınız yeni bir işe başlamayı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada baklava görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Baklavacı Görmek” için bir yanıt

Rüyada beyaz baklava görmek
Sayın admin. Rüyamda bir tepsi baklavadan iki tane (iki dilim ) bana kalmıştı. Baklavalar beyazdi. Tepsi büyüktü. O iki baklava tam tepsinin ortasındaydi ve bu baklava tepsisindeki diğer baklavalar alınmıştı. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; Sinirli yim ama şimdi daha sakinim. Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir