Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bal Arıları Görmek

Rüyada bal arısı neye delalettir?

Merhabalar; Rüyamda köyümüzün bahçesindeyiz. Bahçede çalışırken iki tane kocaman arı, bal arısı geliyor ve bu arılardan kaçarken sırayla beni sokuyorlar. Canımın acımasına rağmen vücudumda soktukları yerlerden kan yerine bal akıyor. Sonrada arılar gidiyor. Çevremdekiler yardıma geliyorlar bende tam o sırada uyandım. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. Saygılarımla. 23. 05. 2012 / 21:42 tarihinde gönderilmiş

Rüyada bal arıları görmek yorumu

Rüyanız gerçek hayatınızda size bir haksızlık edildiğini gösterirken, sıkı çalışma ve çalışkanlığınız ile zenginlik ve mutluluğa erişeceğini simgelemektedir.

Rüyada arı görmek esas itibarıyla enginlik, iyi şanslar, uyum, yaratıcılık ve mutluluğu simgeler. Genel ifade ile olarak arılar sıkı çalışma ve çalışkanlığı ifade eder. Rüyada bal arısı ise üstün gayretiniz ve çalışkanlığınız sayesinde, size yapılan tüm haksızlıklarla baş edip, başarı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler.

“Rüyada Bal Arıları Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ölü arılar
Sayın yorumcu öncelikle teşekkür ediyorum yorumlarınız için. Rüyam çok kısa. Neresi olduğunu bilmediğim bir yerde bir kapıyı açıyorum ama ev değil sadece bir kapı. Kapının ardı düz zemin ve üzerinde çok miktarda eşek arısı büyüklüğünde iri iri arılar ölmüş. Bayağı bir alan kaplıyor. Arıların rengi papatya sarısı gibi çok güzel bir sarı renkte. Eşek arısı mı bal arısı mı diye kendime sorarken uyandım. Teşekkürler.

Değerli okurum, rüyalarınızı lütfen siteye yazın, mail ile gelen rüyalara bakamıyoruz, sizinkini tesadüfen gördüm ve cevaplıyorum. Rüyada kapı açtığını görmek yaşamınızı oldukça etkileyecek, sizin için çok önemli bir konuda bir adım atmak, karar vermek ya da çalışmaya başlamak üzere olduğunuzu ve bunun gerginliği ile birlikte tatlı bir heyecanını duyduğunuzu simgeler. Rüyada ölmüş arı görmek istenen bir sonucu elde etmek için zaman, mekan ya da şartların şu anda uygun olmadığı bir anlamını taşır ve biraz daha beklemek ya da bazı şeyler yapmak gerektiğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir