Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada bal arısı ne manaya gelir?

Rüyamda bir bal arısı gördüm, oturma odasındaydım, televizyonun arkasında bir arı olduğunu gördüm, sanki televizyon bir perde ve arının gölgesi perdeden gözüküyordu ve ben odama gittim. Sonra başka bir mekandaydım alışveriş merkezi gibi bir yer, bir dükkan var, dükkanda arılar var, bal arıları herhalde daha sonradan ayağımı iki arı soktuğunu öğrendim, daha sonra bir tanesi üstümde gezdi yere düştüm sonra elimin üstünde durdu ve sonra yanımdaki insanlar onu uzaklaştırdı.

Sonra o mekandan çıkarken döner kapı vardı bir kaç kişi dışarı çıktı ben çıkamadın döner kapı hızlanmaya başladı giriş yeri sanki kapanmıştı veya hızlı olduğu için çıkamıyordum sonra kapı dönerken açıklıkta su vardı ve yandan suya atladım daha sonra uyandım.Rüyada görüntüler çok netti bir bulanıklık yoktu. Neye işaret olduğunu araştırdım ama tam bir yanıt bulamadım. Yorumlarsanız çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim.

Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutlu
Anahtar kelimeler: arı,döner kapı,su

Rüyada bal arısı görmek tabiri

Rüyanızın ana teması bal arısı olup, diğer unsurlar rüyayı zenginleştiren yan unsurlardır. Rüyada bal arısı görmek, üstün gayretiniz ve çalışkanlığınız sayesinde, size yapılan tüm haksızlıklarla baş edip, başarı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler. Bakınız arı rüya tabiri sayfası. Rüyada döner kapı görmek daha önceden size sunulan fakat sizin değerlendiremediğiniz fırsatların yeniden karşınıza çıkacağı anlamına gelir. Yaşamınızın bu yeni aşamasında daha bilinçli davranıp fırsatları değerlendirmelisiniz. Rüyada suya atlamak zihninizin derinliklerinde çok güçlü sinyallere sahip olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Bal Arısı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yatak odanın penceresinden 3/4 tane büyük bal arısının girdiğini uyandığında fark ediyorum. Perdede lambanin üzerinde dolaniyorlar, çok sevimli görünüyor hepsi iyi bir hissiyatim vardı. Ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir