Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bal Görmek

Rüyada bal görmek neye işarettir?

Rüyamda ablamla beraber markette alışveriş yapıyoruz. Bal alacakmışız. Ablam bir kavanoz bal alıyor. Ama ben o markayı beğenmiyorum. Ablamı eve gönderip ben daha iyi bal aramaya başlıyorum.
Sonra ağaçlı karanlık bir yerden geçiyorum. Yerde bir yılan var onu geçip yürüyorum. Üniversite kampüsü gibi bir yerdeyim. Üzerimde kot etek var ve sanırım daha genç bir yaştayım. Bir kapıya doğru yürüyorum.

Kapıya yaklaşınca yerde sarı upuzun bir yılan görüyorum. Yarısı kapının içinde. Ben geri dönüyorum. Yolun ilerisinden başka bir sarı uzun yılan geliyor. Ben yolumu değiştiriyorum. Ama geçtiğim yerlerde dev siyah yılanlar görüyorum. Metrelerce boyları var. Hatta havuzda bile yılan var. Bir tanesini arkasından görüyorum. Dev bir kobra. Ama onlardan korkmuyorum. Hatta onlardan kurtulmak için birileriyle görüşüyorum. Bunlardan bir kaç tanesi de önemli siyaset adamları. Yorumlarsanız sevinirim.

Kimden: ozgur
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: dev yılan, sarı yılan, siyah yılan, uzun yılan, bal

Rüyada bal görmek tabiri

Rüyada bal görmekÖzgür merhaba, gördüğünüz rüya reel hayatta karşılanmamış ihtiyaçlarınız olduğunu simgelerken bu ihtiyaçları karşılamak için zenginlik arayışı içinde olduğunu göstermektedir. Rüyada bal görmek Miras, nikah ve Zenginliğin işaretidir. Rüyada sarı yılan hastalık, sağlık sorunlarına işaret eder.

Rüyada bal görmek miras, nikah, sıhhat ve zenginliğin işaretidir. Rüyada bal gören kişinin güzel, sağlıklı, maddi sıkıntı çekmeden uzun bir ömür süreceği, hayatı boyunca tehlikeden uzak ve güvenli olacağına rivayet edilir. Rüyada bal yemek  bu hem zengin olacağınız hemde aşk hayatınızda şanslı olacağınıza güzel bir evlilik yapacağınız anlamındadır. Rüyada bal yediğini görenin hayatında nüfus sahibi, güçlü biri olacağına, maddi manevi hiç bir sıkıntı yaşamayacağı, hayatında zorluk yaşamayacağı söylenir. Bal yiyen kişi kıtlık ve yokluk çekmez, kasası para evi ise nimet dolu olarak yaşar.

Kovandan bal çıkarmak oldukça hayırlı ve çok güzel şeylere delalet eder. Birisi rüyasından kovandan veya ağaç kovuğundan bal çıkardığını görürse o kişinin hayatta hep başarılı olacağına, zaferler kazanacağına, ticaret ile uğraşıyorsa bol kazanca sahip olacağına yorulur. Rüyada bal almak iyiliksever, yardımsever bir kişiliğe işaret eder. Rüyasında bal satın aldığını gören çevresinde çaresizlik çeken, sıkıntı ve yokluk yaşayan yakınlarına yardım edeceğine ve bol dua kazanacağına, aldığı dualar ile işlerinin hep rast gideceğine yorumlanır. Rüyada birine bal vermek ya da bal hediye etmek rüyayı görenin o kadar çaba harcamasına, gayret göstermesine veya yaptığı fedakarlıklara karşılık o ana kadar kazanamadığı başarı veya ödüle yakında ulaşacağını gösterir.

“Rüyada Bal Görmek” için 2 yanıt

Rüyada lensini balın içine düşürmek neye delalettir?
Rüyamda bir plastik kapta bal gördüm, kap benim elimdeydi, sonra birden balın içine lenslerim düştü. Bu arada annem ve babam benden bal getirmemi istediler. Lensleri çıkarıp götüreyim derken bir baktım balın içinde bir  sürü kıl var temizlenemeyecek şekilde. temizlemeye çalışıyordum onlardan bir yandan bal istemeye devam ediyordu.. yorumlarsanız sevinirim

Hatice selam, rüyada bal görmek miras, nikah, sıhhat ve zenginliğin işaretidir. Rüyada bal gören kişinin güzel, sağlıklı, maddi sıkıntı çekmeden uzun bir ömür süreceği, hayatı boyunca tehlikeden uzak ve güvenli olacağına rivayet edilir. Rüyada lens görmek rüyayı gören kişinin elindeki işe iyi konsantre olması gerektiği anlamına gelir. Rüyada lenslerini balın içine düşürmeniz ise elindeki işe iyi odaklanamadığın zaman zenginlik, sağlıklı yaşam konularında istediğin seviyeye gelemeyeceğini temsil etmektedir. Balın içinde gördüğünüz kıllar ise reel hayatınızda adeta midenizi bulandıran bir olaya yaşadığını veya böyle bir olaya tanık olduğunuzu ve bu durumun üzerinizdeki olumsuz etkisinden kurtulmakta zorluk çektiğinizi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir