Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Bal Yediğini Görmek

Rüyada bal yemek ne demek?

Tekrar merhabalar ! Oncelikle bu mesaj biraz uzun olacagindan simdiden zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim . Yaklasik bir hafta evvel bir ruyami yorumlamistiniz ve universite hakkinda cekincelerimi ruyamda belirtmistim . Universiteden haber geldi ve istedigim bolume girdim hatta 2.farkli universiteden istek aldim. Iclerinden bir tanesini daha cok istiyordum ve hakkimda hayirli olup olmadigini ogrenmek icin istihareye yattim ve sizden istiharede gordugum ruyami yorumlamanizi rica edecegim.

Ruyamda bilmedigim çiftlik tarzinda bir eve tasiniyorduk, ciftlik kapisindan bavulumla iceri girerken inek ve tavsan gibi cesitli hayvanlar gordum. Sonrasinda tasindigim evde bir kac esya kayboldu ve ben zan altinda kaldim ve gecenin bir vakti pencereden bakiyordum evin cevresine parkeden 3 adet araba gordum ve birde polis arabasi gordum. Olay nasil cozumlendi hatirlamiyorum ama o evde yasli hafif ak sacli bir adamin bana bal uzattigini gordum ve uzattigi kasiktaki balı yedim ve annemde yedi ayni baldan. Gordugum istihare ruyam boyle,ilginiz icin tesekkurler. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada bal yediğini görmek tabiri

Emine merhaba, Üniversite istediğin bölüme girmiş olmana sevindim, hayırlı mezuniyet dilerim.

Rüyada çiftlik evi görmek, gerçek yaşamınızda tam potansiyelini kullanmak konusunda ciddi bir gelişim içinde olduğunuzu simgeler. Çiftlik evine taşınmanız hayatındaki bir değişikliği, bir yeniliği ifade ederken orada gördüğün evcil hayvanlar iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeleri temsil etmektedir. Dilerseniz bu hayvanların anlamını ayrı ayrı araştırabilirsiniz.

Evde eşya kaybolması ve senin zan altında kalman aslında senin gerçek hayatındaki başarı ve başarısızlık veya yeterlilik ve yetersizlik konularındaki endişelerini yansıtmaktadır. Gördüğün polis arabası hayatınızdaki güç ve kontrol arayışını simgelemekte, daha güçlü olmanın yollarını aradığını, hayatını daha iyi kontrol etmek (başkasının etkisinde kalmadan) istediğini ve bunu başaracağını göstermektedir.

Buraya kadar olan unsurlar hep olumlu idi, rüyanın ana teması olan yaşlı as saçlı adamın sana bal vermesi ve o balı yemen ise büyük güzellikleri müjdelemektedir. Çünkü rüyada bal yemek, bal yediğini görmek hem zengin olacağınıza hemde aşk hayatında şanslı olacağına, güzel bir evlilik yapacağına işaret etmektedir. Annin de bu baldan yemesi senin yaşayacağın güzelliklerin onunda mutlu olmasına sebep olacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir