Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Balçık Görmek

Rüyada balçık görmek neye işaret eder?

Benim eşim şu anda hastanede, kayın validem dün gece rüyasında kayın pederim ile birlikte çamurlu balçık bir yoldan karşıya geçmişler, yanlarında tanımadıkları bir kız çocuğu da varmış, kız çocuğu arada balçığa batıp, kaybolup geri çıkıyormuş. Kayın validem kayın pederimle balçığa batmadan geçtiklerini söyledi, üçü de tertemiz çamurdan çıkmayı başarmışlar, bu rüyanın anlamı nedir? balçığa batmak ne anlama geliyor?

Rüyada balçık görmek neye yorulur?

Rüyada balçık görmek çok değişik ve önemli mesajlar verir. Burada balçığın durumu ve yapılan eylem çok önemlidir. Rüyada sıcak balçık görmek, sıcak balçığa girmek, çamura girdiğini görmek yoksulluktan kurtulmaya işaret eder. Bu rüyayı gören hasta ise iyileşmeye, bekar ise evlenmeye işaret edebilir.

Rüyada balçık pişirmek, balçık pişirdiğini görmek şu anda bir fakirlik içinde olduğunuzu ancak çektiğiniz sıkıntılardan ders almanız gerektiğini ifade eder. Rüyada balçık yemek, balçık yediğini görmek gerçek yaşamınızda oldukça savurgan davrandığınızı ve bu gidişle büyük bir yoksulluk içine düşeceğinizi ifade eder.

Rüyada balçığa batmak, balçığa gömülmek, balçığa battığını, balçığa gömüldüğünü görmek gerçek hayatınızda tehlikeli işler yaptığınızı ve bu işlerin sonunda büyük zararlar yaşayacağınızı simgeler. Balçığa batan birini görmek görülen kişinin uyanık hayatında riskli işler yaptığını işaret eder.

Rüyada evini balçıkla sıvamak, balçıkla sıvadığını görmek yaptığınız bir iş, verdiğiniz bir karar veya hatalı yatırım sebebiyle büyük maddi kayıpla yaşayacağınızı simgeler. Rüyada balçıktan mezar yapmak, mezar yaptığını veya balçık ile mezar sıvadığını görmek bir yakınının ölüm haberini almaya işaret eder.

“Rüyada Balçık Görmek” için bir yanıt

Rüyada damadının balçığa battığını görmek neye işarettir
Merhaba.
Rüyamda deniz kenarında kızım, eşi ve ben dururken kızımın eşinin bir anda balçığa battığını ve bembeyaz çoraplarının kirlendiğini gördüm. Kirlenen çoraplarını çıkarıp yerine kahverengi çorap veriyorum giymesi için. Bunun manası nedir?
Yorumlarınızı bekliyorum. İyi Çalışmalar. Dilek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir