Rüyada Baldızla Öpüşmek

Rüyada baldızla öpüşmek neye işarettir?

Merhabalar, ben 1 haftalık evliyim. Dün gece rüyamda baldızımla dudak dudağa öpüştüğümü gördüm. Sonra ben ona boyunun çok kısa olduğunu söylüyorum. Oda gülüyor. Birden tren garındayız, eşim geliyor eşime sarılıp öpüyorum. Baldızım da arkasını dönüp gidiyor. Bu rüya ne demektir?
Saygılar.

Rüyada baldızla öpüşmek neye yorumlanır?

Rüyanız evlilik yaşamınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini ve yakında ciddi sorunlar yaşayacağınızı göstermektedir. Rüyada baldızını görmek aile arasında yaşayacağınız gerginlik ve canınızın sıkılmasına neden olacak olaylara işarettir. Rüyada baldızı dudaklarından öpmek gerçek yaşamınızda zihninizin derinliklerinde, büyük ihtimalle bastırılmış bazı duygulara sahip olduğuna rivayet edilir.

Rüyanızda birden istasyonda olmanız kimi planlarınızı bir süreliğine ertelemek zorunda kalacaksınız manası taşır, ortamın uygun olmadığına işaret eder.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. gizem dedi ki:

  Rüyamda sevgilim beni bir başkasıyla öpüşürken görüyordu, diğer gördüklerimi de pek hatırlayamıyorum zaten, yüz ifadesi ilk başta alay eder gibi güldü sonra sinirlendi, ondan sonra uyandım sanırım pek hatırlamıyorum. Sizce anlamı nedir? 19, Kadın, bekar, öğrenci.

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Gizem merhaba, Rüyada iki ana unsur var; birincisi bir başkasıyla öpüşmek, ikincisi ise öpüştüğünü sevgilinin görmesi ve nasıl karşıladığıdır. Bence rüyada sevgilinden başkasıyla öpüşmek daha öncelikli olaydır. Çünkü diğer gelişmelere bu olay neden oluyor.
   Rüyada öpüştüğünü görmek aşk, sevgi, huzur, uyum ve memnuniyet ifade eder. Öpülen, öpüşülen kişiyle birlikte ele alınarak yorumlanır ki sen burada yabancı biriyle öpüşüyorsun bunun anlamı uyanık hayatınızda kendini keşfetme konusunda eksiklerin olduğunu, daha fazla kendinizi, bazı yönlerinizi tanımanız gerektiğini ifade eder.
   Rüyada sevgilinin seni bir başkasıyla öpüşürken görmesi ve rüyada yaptıkları ise onunla ilişkinizde henüz birbirinizin bir çok yönünü tanımadığınızı anlatmaktadır.

 2. ali dedi ki:

  Rüyamda baldızımla öpüşüyordum, elimi tişörtünden içeri koyarak ona dokunuyordum, eşim bizi izliyordu, yorumu nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*