Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Balgam Görmek

Rüyada balgam ne demektir?

Eşimle boşanmak üzereyim, rüyamda eşim bir kadınla birlikteymiş, bu kadın çok çirkin, ben çalışmaya gidiyorum o kadını görüyorum, bana diyorlar “eşin bu kadınla”, kadının yanına gidip kavga ediyoruz, “sadece dans ettik öylesine bir şeyler yaşadık” diyor ve eşime telefon acıyor, eşim telefonda bana hakaretler ediyor. Sonra bir lavaboya gidiyorum durmadan ağzımdan balgam çıkartmaya başlıyorum, lavaboya atıyorum.

Bu rüyamın neye yoracağımı bilemedim Allah hayırlara çıkarsın. Sizden bir cevap bekliyorum güzel ve düzeyli güvenilir bir site

Rüyada balgam çıkarmak yorumu

Rüyanızın ilk bölümü bir suçluluk duygusu yaşadığınızı, özel hayatınızda kendinizi suçladığınızı temsil etmektedir. Bakınız aldatılmak rüya tabiri sayfası.

Rüyada balgam görmek öfke, yoğun duygular, enerji, fiziksel ve duygusal olarak kontrolü kaybetme anlamlarını simgeler. Balgam çıkarmak veya balgam çıkardığını görmek kontrolü kaybetme endişeleri yaşadığınız manasına gelir. Balgam çıkaran birini görmek içinizde öfke dolu yoğun duygular yaşadığınızı ifade eder.

“Rüyada Balgam Görmek” için 2 yanıt

Selamlar, ben rüyamda eski kız arkadaşımdan ve hala da sevdiğim olan kız ile bir kız bebeğimiz oluyor ancak şu an ayrıyız ve bebeği bana getiriyorlar. Bebeği kucağıma vermeden bana “ismi ne olsun” diye soruyorlar. Bende o kız arkadaşımın ismini veriyorum. Ardından bebeğin 1-2 yaşlarında olduğunu görüyorum. Ağzından balgam gibi bir şey geliyor ve kucağıma alıp peçeteyle siliyorum ve seviyorum. Bekar olmama rağmen bir bebek sahibi olmanın duygusunu yaşıyorum. Bu rüyamı yorumlayıp beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Yasin selam, bekar birinin bebek sahibi olduğunu görmesi rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir atılım, bir ilerlemenin eşiğinde olduğunu temsil ederken bebeğin kız olması bolluk ve berekete işaret olup, şu anda çekilen sıkıntının biteceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir