Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Balık Doğurmak

Rüyada balık doğurmak ne demektir?

Ben dün geceki rüyamda doğum yaptığımı gördüm ama doğurduğum şey balıktı. Bu ne anlama geliyor? yardımcı açıklayın lütfen. Bazı sitelerde rüyada balık doğurmak veya bir balık doğurduğunu görmek hakkında hiç iyi şeyler yazmıyordu, size danışmak istedim.

Rüya detayı: cinsiyetim bayan, meslegım ev hanımı, evliyim, 1 erkek oglum var

Rüyada balık doğurduğunu görmek tabiri

Doğum yapmak dünyaya bir canlı getirmek, yeni bir yaşama, yeni bir başlangıç demektir. Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır. Rüyada balık görmek tüm toplamlarda en makbul rüyalar arasında birincidir. Balıklar daima kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk demektir. Sonuç olarak rüyada balık doğurmak ailenize kısmet, servet, bereket getirecek kimi gelişmelere vesile olduğunuzu işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balık Doğurmak” için 4 yanıt

Rüyamda tuvaletteyim acı hissediyorum eğilip bakınca büyük bir balık doğruyorum ve onu kundaga alır gibi sarıyorum bu ne demektir yorumlarsaniz sevinirim.

ruyamda bir buyuk baliga bu balina muhtemelen sonra dogruyorum ama cok kucuk ollarak onu cok guzel durgun yavru yengeclerin oldugu suya birakiyorum ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir