Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görülmesi neye işarettir?

Rüyada balık görmek her zaman olumlu mesajlar verir ve tüm kültürlerde balığın canlı olması, yüzmesi, konuşması, uçması, avlanması gibi haller iyiye delalet eder. Rüyada balık tutmak, balık yemek, balık yakalamak, balık avlamak, toplumların hepsinde hep iyi şeyleri müjdeler. Suda yüzen balıklar bilinçaltı anlayışların gelişimi anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kısa zamanda gelecek kısmetlerin habercisidir. Rüyada balık görmek İslami tabiri, balık görmek dini yorumu da bu yöndedir. Balıklar aynı zamanda Hristiyanlık ve Hristiyan inançlarının eski bir sembolüdür. Bu açıklamanın videosunu rüyada balık görmek sayfasında seyredebilirsiniz.

Rüyada balık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada balık görülmesi genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verirken balığın durumu, ne yaptığı ya da yapıldığı, cinsi, ölü balık ya da canlı balık olup olmaması gibi detaylarla bir arada incelendiğinde daha sağlıklı yoruma ulaşılır. Rüyada canlı balık görmek, sosyal yaşamda güzel insanlarla tanışmaya işaret eder. Rüyada taze balık görmek gören kişi bekarsa çok hayırlı evlilik yapacağına, çocuk sahibi olmak istiyorsa çok hayırlı bir evlat sahibi olacağına, evli ise evinde bereket, sağlık, mutluluğa işaret eder. Rüyada büyük balık görmek size yaklaşan büyük bir kısmeti işaret ederken, küçük balık ise nispeten daha az ancak sizi çok mutlu edecek kısmeti, iyi şansı temsil eder. Büyük ve küçük balıkların bir arada görülmesi sevinç ve üzüntüleri bir arada yaşamaya işarettir. Yatağında balık görmek bolluk bereket dolu yeni bir dönemin başlangıcını haber verir. Su yüzüne çıkan balık uzak ihtimallerin gerçekleşmesine, işlerin kolaylaşmasına, miras malına ve gizli şeylerin aşikar olmasına işaret eder.

Rüyada canlı balık görmek aşkta ve işte şansının açıldığına işaret eder. Balık sürüsü, yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Rüyada temiz suda yüzen balıklar zenginlik ve mutluluk işaretidir. Hamile balık, gebe balıklar eski Hristiyanlıkta Hristiyan inançları sembolüdür ve rüyada görmek ise dini inanç durumunu ifade eder. Kendinizi tanımanız, duygu ve düşüncelerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada balık tutmak ne demektir?

Rüyada balık tutmak, balık tuttuğunu görmek kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade eder. Rüyada balıkları akarsu ya da denizden çıkardığını görmek yakında bir mülk edineceğine işarettir. Rüyada sudan veya topraktan balık toplamak iyi şansa işaret ederken, hayatınızda çok şanslı olacağınız bir yaşam evresine girdiğinizi temsil eder.

Rüyada birine balık tutmayı öğretmek rüyayı görenin iyiliksever, yardımsever bir karaktere sahip olduğunu gösterirken aynı zamanda onun hayatı boyunca kazancı ve başarılarının sürekli olacağını, bolluk ve bereket içinde daima şanslı yaşayacağına delalet eder. Rüyada balık tutmayı öğrenmek kişinin hayatta helal kazanç ile hayatınız güzelleştirmenin yollarını aradığını, aile üyelerinin her zaman desteğini alacağını,  çevresi tarafından sevilen ve güvenilen birisi olacağına işarettir. Balık tutmayı öğrenirken balık yakalamak ise verilen emek, harcanan zaman sonunda hak ettiğin başarının yakında geleceğini simgeler.

Rüyada balık avlamak ne anlama gelir?

Rüyada balık avlamak, balık yakalamak, balık avladığını, balık yakaladığını görmek, aynı zamanda gerçek yaşamınızdaki çizginizi bozmaz, böyle devam ederseniz mutluluk ve huzur daima sizinle olacaktır anlamını taşır. Balık tutan birini görmek, balık yakalayan birisini, balık avlayan birilerini görmek, kişisel gelişiminizi tamamlamak üzere olduğunuzu, mutlu günlerin yaklaştığını haber verir.

Rüyada balık satın almak neye işarettir?
Rüyada balıkçıdan balık almak çoğu balık rüyaları gibi hayırlara, bolluk, bereket, sağlık ve mutluluğa işaret eder. Rüyada balık satın aldığını görmek büyük ihtimalle sevdiğiniz biri hakkında sevinçli haber alacağınıza veya büyük bir hayra ereceğine işaret ederken, sevdiğiniz kişi ile güzel gelişmeler yaşayacağınızı simgeler. Hasta olan veya evinde hastası olan birisi bu rüyayı görürse hasta hakkında şifaya kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada balık pişirmek ne manaya gelir?

Rüyada balık pişirmek, balık pişirdiğini görmek, balık kızartmak, balık kızarttığını görmek inanç, maneviyat, şans, enerji ve iyi beslenmeyi simgeler. Çünkü gerçek hayatta balık eti en besleyici gıda maddelerinden biridir. Balık pişiren birini görmek fiziki olarak iyi beslendiğinizi, sağlıklı olduğunuzu gösterdiği gibi ruhen de doyuma ulaşmış olduğunuzu ifade eder. Rüyada balık temizlemek, balık temizlediğini görmek gösterdiğiniz gayretler karşısında toplu bir para alacağınızı, rahata ereceğinizi işaret eder. Balık temizleyen birini görmek rahata ermek için kısa bir süre daha sabredip, çabalarınıza devam etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada balık yemek neye delalet eder?

Rüyada balık yemek manevi duygu ve bilgi birikimi ile yeni gerçekleşmeleri birleştirmeyi başardığınızı gösterir. Rüyada balık yediğini görmek, daha çok yenilen balığın cinsi, nasıl pişirildiği, onu kiminle, nerede ve ne zaman yediğiniz ile tabir edilir. Genellikle iyi pişirilmiş taze bir balık yemek sağlık, afiyet, şans ve sevdiklerinle iyi vakit geçirmeyi temsil eder. Rüyada iyi pişmiş lezzetli bir balık yemek, balık yediğini görmek manevi duygu ve bilgi birikimi ile yeni gerçekleşmeleri birleştirmeyi başardığınızı gösterir. Hayırlı bir rüya olup rüyayı görenin kendini iyi hissedeceği, hayallerini gerçekleştireceği kimi değişilikler olacağını, bunun sonda daha mutlu bir hayat süreceğini gösterir. Rüyada çiğ balık yemek rüyayı görenin yaşamında kendisini rahatsız edecek kimi şeyler olacağını işaret ederken bunlara daha önce yaptığı hatalar, kusurlu davranışlar veya işlediği ayıpların sebep olacağını gösterir. Kendini iyi hissetmek ve bu durumdan çıkmak için üzdüğü, kırdığı ya da zarar uğrattığı kişilerden özür dilemek zorun kalacağını simgeler. Rüyasında balığı canlı canlı yemek yakında zorlukla mülk edinmeye delalet ederken, İçi temizlenmemiş balığı yemek iftira yapmaya, hile ve entrikaya işaret eder. Tuzlu balık yemek şiddet ve zahmetli bir işareti gösterir.

Rüyada uçan balık görmek neye delalettir?

Rüyada uçan balık görmek, balığın uçtuğunu görmeniz, sınır tanımayan bir hayal gücüne sahip olduğunuzu ve bu huyunuzdan hoşlandığınızı temsil eder.

Rüyada konuşan balık görmek neye işarettir?

Rüyada konuşan balık görmek, balığın konuştuğunu, balıkla konuşmak, balık ile konuştuğunu görmek, sizin gerçek hayatta bir şeyleri yakalamaya çalıştığınızı ve sebat eder, kovalamaya devam ederseniz bunu başaracağınızı gösterir. Ağlayan balık, balığın ağladığını görmek, aslında gerçek hayatınızda bolluk, bereket, sağlık dolu günler yaşadığınızı temsil ederken aynı zamanda yaptığınız bir şey nedeniyle bunlardan bir kısmını heba ettiğini ya da fırsatı kaçırdığınızı temsil eder. Gülen balık, balığın güldüğünü görmek, önünüzdeki şansı iyi değerlendirip mutluluğunuza daha fazla mutluluk katacağına delalet eder.

Rüyada ölü balık görmek neye işaret eder?

Rüyada ölü balık görmek, ölmüş balık, balık ölüsü, balığın öldüğünü görmek olmayacak hayaller peşinde koştuğunuzu veya gerçek yaşamınızda sahip olduğunuz mutluluğa bir gölge düşeceğini, gelecek bir sıkıntıyı işaret edebilir. Rüyada çürümüş balık, bayat, bayatlamış balık görmek yakınınızda gerçek yüzünü, içini bilmediğiniz bir kişi olduğunu ve bu kişinin gerçek yüzünü anladığınızda çok şaşıracağınızı, şok olacağınızı işaret eder.

Rüyada yavru balık görmek ne demek?

Rüyada yavru balık görmek, balık yavrusu görmüş olmanız, gerçek yaşamınızda iyileşme ve yenilenme dönemi işaret etmektedir. Balık yavrusu, Bu dönemde seçenekleri güzel tartacağını, isabetli kararlar vereceğiniz anlatılmaktadır.

Rüyada balık ısırması ne gösterir?

Rüyada balık ısırması, balık saldırısı, bir balığın ısırdığını görmek, bu rüya sizi çevrenizdeki tehlikelere karşı, özellikle sahip olduğunuz şans ve bereket konusunda sizi çekemeyenler olduğunu gösterir. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Çok iyi dediğiniz şey sizin için kötülük getirebilir manası taşır. Rüyada balıktan korkmak yada korkunç bir balık görmek rüya sahibinin malında, mülkünde, evindeki bereket ve mutlulukta veya hayırlı evlatlarında gözü olan, kendisini çekemeyenler olduğunu ve bu dost görünen ama gerçek dost olmayan kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine yorulur. Canavar balık, bir balığın sizi ya da bir başkasını yediğini ya da yuttuğunu görmek ise rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak bir şans ya da fırsata sanki balık gibi atlayacağını ve bundan yarar sağlayacağını simgeler. Balığın başka bir balığı yediğini ya da yuttuğunu görmek, gerçek hayatta kaçırdığınız için fazla üzülmemeniz gerektiğini, belkide daha büyük bir kısmetin karşınıza çıkacağını simgeler.

Rüyada balık beslemek neye çıkar?

Rüyada balık beslemek, balık beslediğini görmek balığı ne için beslediğiniz ile ilgili olarak yorumlanır. Rüyada süs balığı beslemek veya balığa yem vermek, maddi bakımdan zenginleşme, rahatlama, feraha ermeye tabir edilirken, havuzda veya gölde yemek ya da satmak amacıyla balık beslediğini görmek ise önünüzde bolluk, bereket dolu yeni kazanç fırsatları çıkacağını ve bunları iyi değerlendirmek gerektiğini temsil eder.

Rüyada yunus görmek ne anlam taşır?
Yunus balığı görmüş olmanız, kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir.

Rüyada köpek balığı görmek neye yorulur?
Köpek balığı öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir. Köpek balığı saldırısı, köpek balığı saldırısına uğramak bir ağrılı, zor veya duygusal anlamda kötü dönem geçirmekte olduğunuzu simgeler. Köpek balığı yakalamak içinizdeki saldırgan duygulardan arındığınızda kimi düşmanlıkların yerini dostluğun alacağını simgeler. Köpek balığı öldürmek sizin aç gözlü ve vicdansız bir kişi olduğunuzu temsil eder.

Rüyada balina görmek neye yorumlanır?
Balina görülmesi büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına işarettir. Yavru balina, balina yavrusu görmek, gerçek yaşamınızda düşündüğünüz şeye küçük başlamak, zamanla büyütmek gerektiğini simgeler. Yüzen balina, balinayı yüzerken görmek, Büyük bir kuruluştan iş teklifi alacağınıza işarettir. Balina yakalamak, balina yakaladığını görmek, çok büyük bir kısmeti müjdeler ve bunun yakında olacağını gösterir. Balina öldürmek, öldürdüğünü görmek, yaptığınız hatalı bir şey yüzünden önemli bir fırsatı kaçırdığını simgelerken ölü balina, ölmüş balina, balina ölüsü görmek ise başkalarının sebep olduğu bir durum ya da olay yüzünden önemli bir kayıp yaşadığınızı ifade etmektedir.

Rüyada akvaryum görmek neye tabir edilir?
Akvaryum, balık akvaryumu görmek, eşinizin ve dostlarınızın desteğinden mahrum kalacağınıza ve kısmetsizlik ile mücadele edeceğinize işarettir. Akvaryum balığı, akvaryumda balıklar görmek zenginlik, başarı ve keyifli maceraları ifade eder. Japon balığı, japon balıkları, uyum ve ahengi temsil eder. Rüyayı gören bekar ise mutlu uyumlu bir evlilik yapacağına, evli ise evinde ahenkli güzel bir yaşam süreceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kimi önemli duygusal gelişmeleri ya da değerli bilgileri temsil edebilir. Süs balıkları gerçek yaşamınızda aslında şansınızın açık olduğunu ancak bu şansı elde etmek için yapmanız gereken şeyleri yapmadığınızı, oturduğunuz yerden kısmetin gelmesini beklediğinizi simgeler.

Rüyada balık görmek diğer yorumlar

Rüyada zehirli balık çok kısmetli, çok şanslı bir kişi olmanıza karşılık yaptığınız kimi şeyler veya düşünceleriniz nedeniyle bunlardan yararlanamadığınızı, işlerinizin istediği gibi gitmediğini işaret eder. Davranış ve düşüncelerinizi gözden geçirmeli, hatalarınızdan ders çıkarmalısınız mesajı verir. Rüyada balık pazarı görmek veya balık pazarına gitmek hayatınızda zevk ve neşe dolu günlerin başladığını işaret eder. Rüyada balık havuzu duygularınızı kontrol altında tutmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada balıkçı görmek aileniz ve iş arkadaşlarınızla aranızın açılacağına, parasız kalarak borçlanacağına işaret eder. Rüyada balıkçı teknesi bir fikir ya da olayı iyice kavramak için konuya tüm yönleriyle bakmanız gerektiğini, o konunun fayda zarar, tehlikelerini iyi anlamanızı veya ilişkilerinde aldanmamak gerektiğini ifade eder. Balıkçı kıyafeti görmek, giymek veya görmek macera ve bilinç altının keşif isteklerini temsil eder. Bu rüya aynı zamanda sorunlar ve duygular ile yüzleşmeye hazır olduğunuzu ifade eder. Havyar görmek, havyar yemek, havyar satın almak, yüksek maddi kazanç ihtiyacınızı simgeler. Balık yumurtası, aynı zamanda, Mevki, görevinde terfi, maaşında artış beklentilerinizi de ifade edebilir. Rüyada balıkçıdan balık satın almak bekar için evlenmeye, evli için çocuk sahibi olmaya delalettir. Gölet veya havuzdan yakaladığı balığın kaçtığını görmek borçlunun borcunu inkar etmesine delalet eder. Balığın karnında yüzük bulmak devlet, şeref ve izzete işarettir. Denizdeki balıkların yer değiştirmeleri askerler arasındaki ihtilafa delalettir. Dondurulmuş balık veya balık dondurmak, buz içinde balık veya buzlu balık görmek gerçek yaşamınızda hareket kabiliyetinde daralma olduğunu ifade eder. Balık doğurmak, balık doğurduğunu, içinden balık çıktığını görmek, Şans ve kısmet işaretidir. Ancak buradaki şans ve kısmet kendinizden ziyade çevrenize ve sevdiklerinize şans getireceğinize, onların kısmete konmalarına vesile olacağınıza işaret eder. Türlerine göre balıkların rüya tabirleri için tıklayın

“Rüyada Balık Görmek” için 33 yanıt

Rüyada ölü balık görmek ne manaya gelir
Benim rüyamda eski bir arkadaşım bana siyah poşet içinde küçük taze ölü balık göndermiş, bu ne demektir? rüyamı yorumlarsanız teşekkürler.

Durmuş merhaba,
Rüyanızda bir hata var, “taze ölü balık” anlaşılamıyor. Yeni ölmüş balık mı demek istediniz.

Haklısınız özür dilerim, yanlış anlatmışım, balıkçıdan pişirmek alınmış balık demek istedim, yani süs balığı değil manasında.

Rüyada balık görmek kısmet, iyi şans, sağlık, bolluk ve bereket demektir. Gördüğün rüya bir arkadaşının vesile olmasıyla büyük bir şans yakalayacağını işaret etmektedir.

Ruyamda ayrildigim erkek arkadasimla bulusup evlerine gidiyorduk, annesi de bize balik kizartiyodu ve onlarin ailesiyle oturup yiyorduk. Gercekten ayrilali aylar olmasina ragmen boyle bir ruya gormek beni etkiledi. Ne anlama geldigini aciklarsaniz sevinirim..

Rüyamda ölmüş babamın çiğ balık yediğini gördüm. Balıkları babamın elinden aldım. Bu ne demektir? yorumunuz için teşekkür ederim.

Hilmi merhaba,
Rüyanızda rahmetli babanın çiğ balık yemesi aslında senin geçmişte yaptığın hatalı işler veya yanlışları yeniden yapmamak gerektiğini temsil etmekte, ondan çiğ balığı alma ise senin zaten bunun farkında olduğunu ve yapmayacağını anlatmaktadır.

ruyamda deniz veya golde su icindeyim, bir suru baliklar var, onlari agzimdan cikardiklarimla besliyorum, cesit cesit bir suru canli balik, ruyami yorumluyabilirmisiniz acaba, cok tesekkurler..

Rüyamda suyun kenarında çörün çöpün içinde karni boşaltilmış ama canlı bir balık gördüm balığı almadım o sırada bir erkek iki kadın turist elbiseleriyle yüzerek kenara çıkıp gittiler. Yorumlarmısinız.

Merhaba, ruyamda fanusun icinde japon baligi gördüm. Fanustaki su biraz bulanikti ama balik görünüyordu. Balik suyun icinde yüzüyor bende onu izliyordum.

Öznur merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatta sizin için önemli bir kısmeti kaçırdığınızı ifade edebilir.

Rüyamda bir havuzun içindeydim yunus balıkları vardı ve bir tanesi yanıma geldi sevdim sonra havuzdan çıktım ve yunus balığıda insana dönüştü bu ne anlama geliyor?

Şeyma merhaba, rüyada havuzda olduğunu görmek mutlu yaşamak ve hayatın zorlukları ile daha kolay mücadele edebilmek için yaşamınızda küçük şeylerle zaman kaybetmeyin, akıllıca seçimler ve isabetli kararlar ile kendinize daha fazla zaman ayırmaya bakın mesajı verir. Rüyada yunus balığı görülmesi kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir.

Merhabalar rüyamda tekne dolusu balıgı görümcem yakalamış ve iskeleye yanaşıyordu ne anlama gelir tşkler

Merhaba, rüyamda tatil için gittiğim bir Labirenti bir havuzda dışı sert kabuklardan oluşan büyük bir balık var. Yüzerken bana sabitlenip kalıyor nereye gidiyorsam beni takip ediyor bende korkup sürekli havuzdan çıkıyorum güvenlik görevlileri engel olmaya çalışıyor hatta ona sakinleştirici sıkıyorlar fakat hala gözü hep bende aşırı derecede korkuyorum. Herkesle çok güzel anlaşıyor fakat beni korkutarak takip ediyor. En sonunda bu alanda uzman birini arıyorlar ve o balığın bana aşık olduğunu ve bunun milyonda bir gerceklesebilecek bişey olduğunu öğreniyorum. Ve uyandım. Lütfen yorumlayın çok merak ediyorum…

Rüyada oltayla balık tutmak
Merhaba rüyamda okyanusta oltayla balık tuttum üç tane birincisi küçük ikincisi orta üçüncüsü ise büyük balıktı. Sonrada suyun içinde kırmızı renkli zehirli bi balık gördüm ve onu öldürdüm. Yorumlarmısınız lütfen

Rüyada okyanus görmek okyanusun sakin veya dalgalı olmasına göre anlam taşımaktadır. Sakin okyanus iş hayatında başarılar elde etmek, para kazanmak olarak yorumlanır. Dalgalı okyanus, görmek sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder. Balık tutmak her zaman için iyidir ve rüyada balık tutmak kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade eder. Kırmızı renkli zehirli balık görmeniz hayatınızdaki bu tüm güzellileri tehdit eden bir şey olduğuna delalet ederken onu öldürmeniz bu tehdidin ortadan kalktığını gösterir.

Rüyamda yürüyen bir bant, işletme gibi bir yerde banttan gelen balıkları seçiyordum ama büyük ve güzel olanları, balıklar ölü balıktı. Sonra onları komşum pişirip yiyordu, ben lavaboya gittim ve kızdım benim balıklarını yiyor diye.

10 haftalik hamileyim bu ikidir ruyamda balik goruyorum bir defa suruyle hamsi tutuyodum bir defada 3 buyuk balik sudan cikarip getiriyodum ne anlama geliyor acaba

Merhaba Rüyamda nehir yada küçük bir denizde iri canlı balıklar gördüm. önce onlardan korktum. patronum bir tanesini alıp bana doğru attı O balığı arkamdaki arkadaşım yakalayıp bana attı. ben korktuğum için tutamadım. çünkü dişleri vardı ve görüntüsü korkunçtu biraz. sonra bir oğlançocuğu geldi ve onun yardımıyla balığa dokunmayı başardım. dokusu kısa tüğlü gibiydi yanı nubuk gibi. ancak sankı tüğlerinin altında sert dikenimsi bişeyler hissettim. bana batıp canımı acıtmadılar ama sadece varlıklarını hissettim. onlar dışında balığın dokusunu çok sevdim.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatta şansınızın ve bahtınızın açık olduğunu ancak bazı korkularınız nedeniyle bunlara kavuşamadığını, ancak birinin vesile olması ile bu korkulardan uzaklaşıp hak ettiğiniz şeylere kavuşacağınızı anlatmaktadır.

Rüyamda balıklı gölü gördüm balıklar havada ucuyorlardi gölde çok balık vardı bu ne anlama geliyor

Semra merhaba, sitede açıklaması olmayan rüyalara cevap yazıyoruz. Siz biraz araştırma yaparak verilmek istenen mesajı tespit etmelisiniz. Bunun için lütfen balıklı göl ve bu sayfada anlatılan uçan balık manalarını araştırın.

Rüyamda balıklı gölü gördüm balıklar havada ucuyorlardi gölde çok balık vardı bu ne anlama geliyor

Merhaba.Ben rüyamda balık temizliyordum.Anlamı ne olabilir?Gerçek hayatda hamileyim ve ben her zaman hamile kaldığımda ruyamda balık yakaladığımı görüyorum.

Rüyamda biri büyük biri küçük iki akvaryum balığı vardı. Bunları akvaryuma diğerlerinin yanına koyuyoruz birinin kafası kopuyor, karıncalar doluyor etrafına. Diğerinin de baliklar gözlerini ve biraz kafasını yiyorlar ama balık ölmüyor.

Rüyamdan zor uyandım şimdi ter içinde kaldım ranzanın ikinci katındayım evin içi su dolu eski evimiz değişik olmuş odamızda şuanki gibi değil hiçbirsey suya babam atlıyor birsey olmadan cıkıyor kardesım annemde ben atlıyorum zar zor canımı kurtarıyorum. Bacaklarıma dolu elim boyunda kırmızı piranaya benzer balıklar doluyor anne yardım et dıyorum zor ayırıp atıyor bırazını kendım atıyorum yapışmış ayagıma ıkıncı kez gırıyorum yıne aynı oluyor o kadar cok bu defa balık sarıyor ki ayagımı ayagımı hissedemez oluyorum kangren gıbı annem den yardım istyrum hayoflanıyor ilkte çokmu acıyor diyor hissedemıyorum ayagımı diyorum oyle yardım edıyor. Bu neye delalet eder. İşimden dün ayrıldım 26 yasındayım bayanım. Çok morelım bozuktu bugun de boyle ruya gorunce iş yerindeki beni çekemeyen dolu kız vardı yazılan yorumlara uyan hakketten nasıl denk geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir