Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balık Havuzu Görmek

Rüyada balık havuzu görmek neye işaret eder?

2 gün üst üste balık hakkında gördüğüm rüyaların yorumunu merak ediyordum,yardımcı olursanız sevinirim. 2 gün önceki rüyamda içi balık dolu havuzda suyun dibinde 3-4 bayan nefesini tutarak oturuyorlar ve bana dua ediyorlar, havuz berrak ve içine dalıp yakından baktığımda yine bunu görüyorum ve çıkıyorum havuzdan-konuşma yok.

Dünkü rüyamda göl veya denizde tekneden olta sallıyorum, balıklar suyun üstünde kabarcık yapıyorlar ve ardından tak oltaya balık vurdu diyorum, sahildeyim o sırada ve oltayı ağır olduğu için yavaş yavaş çekiyorum ve çıkarttığımda ucunda pazar filesi gibi(patates filesi gibi) taş çıkartıyorum. Bunların anlamını bilen var mı teşekkürler.

Rüyada balık havuzu görmek neye yorumlanır?

Rüyada görülen havuz özellikle havuzun durumu ile açıklanır ve detaylı bilgi rüyada havuz görmek sayfasında bulunmaktadır.

Rüyada balık havuzu görmek duygularınızı kontrol altında tutmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balık Havuzu Görmek” için 3 yanıt

Dün gece bir cesit havuzun icinde 30 cm kadar buyuklukte japon baligi kovaliyordu beni. Burada aciklama bulamadim ve inanilmaz merak ediyorum

Rüyada süs havuzunda yüzen balıklar görmek neye işaret eder
Rüyamda küçük bir süs havuzunun içinde köpek balığı yavrularına benzeyen yaklaşık 15 cm boylarında 3-4 adet balık yüzüyor ve havuzun kenarında 2 yaşındaki kızımla oturup onları izliyoruz. Bir süre izledikten ve ben balıkları yanıma geldiklerinde sevdikten sonra kızıma hadi gidelim annecim diyorum, o sırada kızım elini havuza sokuyor ve köpek balığı gibi ağzı olan bir balık kızımın elini ısırıyor. Kızım acıdan bağırıyor ama elini balık bırakmıyor, ben de panikle bağırarak havuzda balığı yakalayıp iki elimle ağzını açmaya çalışıyorum ve çenesini açıp kızımın elini çekmesini sağlıyorum. Kızım ağlıyor ben de korkudan ağlıyorum parmakları koptu diye ama eline hiç bir şey olmuyor kan yara vb. hiç bir şey yok sadece canı çok yanıyor. Gece yarısı birden uyandım ve hala korku içindeydim. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.
Duru su Kadın Evli Çalışmıyor duygusal, karamsar.

Rüyada süs havuzu görmek, kendinize veya ailenize daha fazla ayırın, onlarla hayatın güzelliklerini daha çok paylaşın anlamı taşır. Bakınız rüyada havuz görmek sayfası. Havuzda gördüğünüz yavru balıklar gerçek yaşamınızda iyileşme ve yenilenme dönemi işaret etmektedir. Balık yavrusu, Bu dönemde seçenekleri güzel tartacağını, isabetli kararlar vereceğiniz anlatılmaktadır. Rüyada balık ısırması, balık saldırısı, bir balığın ısırdığını görmek, bu rüya sizi çevrenizdeki tehlikelere karşı, özellikle sahip olduğunuz şans ve bereket konusunda sizi çekemeyenler olduğunu gösterir. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Çok iyi dediğiniz şey sizin için kötülük getirebilir manası taşır. Detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir