Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Balık Kızartan Birini Görmek

Rüyada arkadaşın balık kızartması neye işarettir?

Rüyada balık kızartan birini görmekRüyamda aramızın hiç iyi olmadığı ve şu anda kendisiyle konuşmadığım erkek arkadaşım bir tepsi içinde orta büyüklüklerde bir sürü balık kızartmış, yanında sarışın bir bayan ve 1-2 arkadaşıyla oturmuş yiyorlar, bende başlarında dikilerek lokma şeklinde ekmek aralarına koyup yiyorum bayan arkadaşı rahatsız oluyor ve hareketleriyle benim varlığımı istemediğini anlıyorum.

Sonrasında erkek arkadaşım onları gönderiyor, kızarmış balık dolu tepsiyi benim önüme koyup “ye” diyor ,bende bir konu hakkında ona küsmüşüm beni ikna etmeye çalışıyor, bende “yemem” diyorum, gönlümü almaya çalışıyor “sen yanlış anladın” diye ama ben asla kabul etmiyorum. 47, Kadın, Bekar, Emekli

Rüyada arkadaşın balık kızarttığını görmek tabiri

Rüyada erkek arkadaşınızı görmeniz onunla gerçek yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler düşündüğünüz ya da neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Rüyada onunla aranızda geçen olaylar genel olarak; güvensizlik, kıskançlık ve tartışma eksenin de geçiyor ki zaten gerçek hayatta da aranızın şu anda iyi olmadığını yazmışsınız.

Arkadaşının balık kızartmış olması aslında sizin gerçek hayatta hem fiziksel hem ruhen sağlıklı olduğunuzu, kendinize iyi baktığınızı temsil etmektedir. Rüyadaki sarışın kadın görmek hayatı dolu dolu yaşamak için halen yapmanız gereken bazı şeyler kaldığını temsil ederken, sizinde balıktan yemeniz uyanık yaşamınızda güçlü manevi duygularınız ve yüksek bilgi birikimi ile yeni gelişmeler arasındaki bağları hemen anlayabildiğinizi, gerçekleşmeleri birleştirmeyi başardığınızı göstermektedir.

Rüyanın son bölümü ise kendinizi erkek arkadaşınıza karşı yeteri kadar ve doğru olarak ifade edemediğini, onun sizin hakkınızda doğru olmayan izlenimlere sahip olduğunu  ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir