Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balık Kusmak

Rüyada balık kusmak neye işarettir?

Rüyamda 1 porsiyon hamsi balık tavası yedim ve çok rahatladım. Karnım doydu, ohh şukur mutluyum dedim. Ama 5 dk geçmeden istifra ettim, balıkların hepsini çıkarttım ve arasından da bir tane kuçuk canlı oynayan yılan kustum, yanı kustuğum balıkların arasından çıktı. Ancak kusunca dahada rahatladım? Çok etkilendim, yorumlarsanız çok sevinirim, rüyada balık kusmak, balık kustuğunu görmek ne demektir?

Rüya temaları : 1 porsiyon hamsi, hamsi balığı, hamsi tava, balık tava, karnını doyurmak, istifra etmek, kusmak, küçük yilan, canlı yilan, yılan kusmak, balık kusmak. 07. 03. 2010 / 13:15 tarihinde gönderilmiş

Rüyada balık kusmak neye yorulur?

Rüyanız yaptığınız bir şeyden pişmanlık duyacağınıza işaret etmektedir. Kusmak genelde iyiye yorumlanmaz, insanın düşünmeden hareket ettiğini bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balık Kusmak” için bir yanıt

ben sabah 5 civarında rüyamda bir akrabamızın kocaman bir kertenkeleyi balıkla beslediğini gördüm ve o kadar tiksindim ki ağzımdaki balık lokmalarını tükürdüm.Bu lokmalar pişmiş,güzel görünüşlü ve lezzetliydi ama kertenkelenin de aynı şeyi yediğini görünce tiksindim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir