Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Balık Lokantası Görmek

Rüyada balık lokantası görmek neye işaret eder?

Rüyada balık lokantası görmekRüyamda erkek kuzenim ile beraber deniz kenarında buyuk sayılabilecek bir balık lokantası gördük ve oraya girdik. Balık restoranı içinde  kuzenimin erkek arkadaşlarından tanıdığım biri geldi ve beraberce oturduk. Kuzenim erkek arkadaşıyla benim aramı yapmak ister gibiydi, yani iyice tanışmamızı ve sevgili olmamızı istiyor gibiydi.

Daha sonra kuzenim bu balık lokantası içinde arkamızdaki bir masaya geçti ama ben ve onun arkadaşı masadan kalkmadık, birbirimize bakıp sipariş ettiğimiz balık yemeklerinin gelmesini bekledik ama sanki gözlerimizle sohbet ediyorduk. Uzunca bir süre öylece birbirimize baktık. Lokantanın atmosferi çok değişik, büyülü bir güzellik vardı.

Birden kendimi bir dağın üstünde gördüm, dağ karlıydı, kuzenim orada da yanımdaydı. Ben, kuzenim ve ailemden bir kaç kisiyle birlikte dağın başında bekliyorduk, sanki taşınacaktık ama bir türlü taşınamıyor idik. Dağın karşısında ahşaptan yapılmış bir ev vardı ve dağın karşısındaki her şey çok güzel görünüyordu, turuncu, pembe ve yeşil renklerin karışımı bir manzara gözlerimi kamaştırıyordu. Dağın karşısında bir deniz vardi, ben denize bakıyordum.

Deniz biraz buzlu gibiydi ve birden denizin üstünde bir uçak gördüm korkmaya başladım uçaktan sonra kocaman bir gemi denizin ortasından kıyıya yanaştı ve içinden küçük bir kayık çıktı. Ben ve hatırlayamadığım biri o gemiyi görünce korkuya kapıldık ve diğerlerine acilen dağı terk etmemiz gerektiğini söylüyorduk. Yanımda amcam vardı ama bize inanmıyordu. O sırada ben kapıların üstündeki ve duvarlardaki tabloları, nazar boncukları ve bunlara benzer eşyaları topluyordum.

Annem babamın arabayla geldiğini ama hepimizin sığamayacağını dolayısıyla babamın iki kez gidip gelmesi gerektiğini söylüyordu ama ben “lütfen beni de birinci seferde götürün beni burada bırakmayın” diye yalvarıyordum. Yorumu nedir?

Kimden: Yorgun
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: duygusuz
Anahtar kelimeler: Gemi,Ucak

Rüyada balık restoranı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada balık lokantası, balık restoranı görmek ahlak, kaybedilmiş değer ve itibar anlamlarını simgeler. Düşük zevkler ve günah peşinde koşmaya, ahlak değerlerini kaybetmeyi ifade eder. Balık restoranda balık yemek, balık lokantasında yemek yediğini görmek, güzellik, tevazu anlamındadır.

Balık lokantasından sonraki unsurlar birbiri ile alakasız, bu durum zihninizin yorgun olduğu bir zaman dönemi içinde olduğunuzu simgelemektedir. Benim önerim, kafanızı meşgul eden meseleleri çözüp bir an önce zihnen dinlenmiş hale dönmeniz gerektiğidir.

Balık lokantasında çalışmak, çalıştığını görmek kalbinizin arzularını gerçekleştirmeye delalettir. Balık lokantası açmak, balık restoran sahibi olmak, gerçek yaşamda büyük ideallere sahip olduğunuzu ve bunları gerçekleştireceğinizi simgeler.

“Rüyada Balık Lokantası Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir