Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Balık Marketi Görmek

Rüyada balık marketi görmek neye işarettir?

Rüyamda bir balık marketi vardı, market dikdörtgen idi, köşelerinde üçgendi ve reyonlar balıklarla dolu idi. Reyonlardan birinde balıkları arasında orada büyük bir örümcek vardı siyah renkte ve büyüktü, babam balık almıştı, “baba örümcek var” dedim, oda hiç sesini çıkarmadı acaba rüyamın anlamı nedir?

Rüyada balık marketi görmek yorumu

Rüyada balık marketi görmek, balık marketine gitmek çok güzel bir rüyadır ve yaşamınızda zevkli ve neşe dolu günler olacak bir dönemin başladığını işaret eder. Rüyada balık görmek genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verir. Balık tutmak, balık yemek, balık yakalamak, balık avlamak hep iyi şeyleri müjdeler.

Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada balık almak büyük ihtimalle sevdiğiniz biri hakkında sevinçli haber alacağınıza veya büyük bir hayra ereceğine işaret ederken, sevdiğiniz kişi ile güzel gelişmeler yaşayacağınızı simgeler. Hasta olan veya evinde hastası olan birisi bu rüyayı görürse hasta hakkında şifaya kavuşmaya yorumlanır

“Rüyada Balık Marketi Görmek” için 2 yanıt

Tombul balık görmek
Ruyamda 5-6 tane gri tombul ve parlak balik gordum. Bu baliklar bir nehrin bittigi yere benim icin birakilmisti, agizlarini nehrin bittigi sulu çamura batirarak nefes alabiliyorlardi yani yasiyorlardi, nehrin bittigi yer tam çamur değil sulu düz bir çamurdu, şimdiden tesekkur ederim.

Zeynep selam, rüyada balık görmek tüm toplumlarda şans ve kısmetin açılmasına, bolluk ve bereket yorumlanır. Gördüğün tombul balıklar ise gelen / gelecek kısmetin büyüklüğüne işarettir. Dilerim her şey gönlünce olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir