Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Balık Olduğunu Görmek

Rüyada balık olmak ne demektir?

Öncelikle Merhabalar, Sitenizi beğenerek takip ediyorum ve daha önce de sizinle rüyalarımı paylaşmıştım. Dün gece gördüğüm rüyamı sizinle paylaşmak isterim.

Rüyamda kendimi bir balık gibi görüyorum uzun dantel gibi yüzgeçleri olan rengarenk bir balık. Kendimi ama yukarıdan görüyorum havada yüzüyorum denizde değil. Çorak yerlerden, yeşilliklerinden geçiyorum, düz bir çizgide ilerliyorum. Fırtına olacakmış, bende ondan kaçıyorum yakalanmamak için, kendime sığınacak bir yer arıyorum, şimşekler hortumlar korkunç şeyler oluyor ama ben sakince süzülüyorum.

Sonunda kendimi bir alanda buluyorum merdivenli bir stüdyo daire gibi, insan formuna dönüyorum, küçük ama ferah bir oda, annem ve kardeşimde yanımda, bir adam var. Ona şöyle diyorum “şuradaki duvarı yıkarım, sonra hepimiz rahat rahat sığarız, bence gayet uygun bir yer”. Tebessüm ediyorum sonra eski işimdeki patronumu görüyorum, büyük bir holdingde yönetici, bana kağıt para veriyor. Sonra diyor ki “ben bu yıkılan yerleri tekrar kuracağım” pek önemsemiyorum. İçim rahat yine ama neden bana para verdiğini anlamıyorum. Şimdiden teşekkürler.
30, Kadın, Bekar, Çalışıyor, Sakin, nötr.

Rüyada balık olduğunu görmek tabiri

Rüyada balık olduğunu görmek, balığa dönüşmek nadir görülen değerli bir rüyadır. İnsanlar gerçek hayatta genellikle almak, bana gelsin, benim olsun derler ve bu durum  rüyalarına balık tutmak, balık avlamak, balık yemek olarak yansır. Halbuki sizin rüyanız fedakar, verici yönünüzü yansıtıyor ve çevresine bolluk, bereket, şans, mutluluk verme, dağıtma yönünüzün ağır bastığını gösteriyor. Rüyada geçen çarka yerler, yeşil alanlar,  şimşekler, hortumlar, korkunç şeyler sizin fedakar yönünüz yüzünden hayatta karşılaştığınız zorlukları simgelemekte ancak her şeye rağmen halinizden mutlu olduğunuzu, insanları mutlu etmenin sizde mutluluk yarattığını göstermekte.

Tekrar insan formuna döndükten sonraki olaylar sizin elindeki imkanlarla mutlu olmayı başarma yeteneğine sahip olduğunuzu gösterirken rüyada eski patronunu görmeniz, gerçek hayatta bir öz eleştiri veya durum muhakemesi yapmak gerektiğini, olumsuz duygulardan kurtulup gelecek için kimi planlar yaparken geçmişten ders çıkarmak gerektiğini ifade etmekte, onun size para vermesi ise birisinin ya da bir şeyin vesile olmasıyla hayatınızda maddi açıdan güzel gelişmelerin gerçekleşeceği bir dönem yaşayacağınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir