Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balık Öpmek

Rüyada balık öptüğünü görmek ne demek?

Öncelikle şunu söylemek isterim ki bu site diğer rüya yorumlayan sitelerden çok daha kaliteli ve doğru bilgiler veren, emek verilmiş bir site olduğunu düşünüyorum. Ruh halim mutsuz.

Rüyamda deniz kenarındayım kayaların üzerinde, deniz sanki biraz dalgalı, yanımda da bir kız arkadaşım var. Denizden küçük balıklar zıplıyor, bende balıklara öpücük atıyorum sonra balıklar ben her öpücük attığımda gelip beni dudağımdan öpüyorlar. Korkmuyorum onlardan şaşırmıyorumda sanki daha öncede yapmışım gibi biliyorum bu durumu mutlu oluyorum. Rüyamı yorumladığınız için şimdiden teşekkürler. 24, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada balık öpmek yorumu

Turkuaz merhaba, öncelikle sitemiz hakkındaki düşünceleriniz için teşekkür ediyor, bunları tüm arkadaşlarınızla paylaşmanızı rica ediyorum. Rüyanız inanılmaz derece birbiri ile tutarlı unsurlarla dolu ve bu durum rüyanın güçlü bir mesaj verdiğini göstermekte, sürekli olumlu şeylere işaret etmektedir.

Deniz kenarında olmanız şu anda gerçek hayatınızın maddi ve manevi yönleri arasında bir sorgulama bir iç hesaplaşma içinde olduğunu gösterirken denizde zıplayan balıklar bu iç hesaplaşmayı ( geçmişteki hatalar, doğrular, kazanımlar, kaybedilenler, günahlar, sevaplar vb) tamamladığınızda şans ve bereket dolu günlerin sizi beklediğini, beklediğinizi mutluluğa kavuşacağınızı ( bildiğiniz, beklediğini, istediğiniz bir şeyler var) temsil etmektedir.

Rüyada balık öpmek rüyayı gören kişinin yaşamında kendisini şanslı ve bereketli günlerin olacağı bir dönemin beklediğini temsil eder.

“Rüyada Balık Öpmek” için 3 yanıt

Sevdiği çocuğu balık olarak görmek
Merhabalar. Ben ruyamın yorumunu kesin olarak anlamadım o yuzden sorma gereksinimi duydum. Ben ruyamda balık gordum ama balik benim sevdigim çocuktu. Balık olarak gülümsüyor bana ve bir kac kere dudağımdan öptü o halde. Daha sonra suya geri döndü. Akvaryumdu onun bulundugu yer. Gerçek hayatta mesafe var arada. Ne gibi anlamı olabilir.?

Hicran merhaba, sağlıklı rüya yorumu için hakkınızda bilgi vermelisiniz. Günümüzde saçma sapan diziler yüzünden 8 – 9 yaşındaki kızlar dahi sevgili, aldatma – aldatılma rüyaları görmeye başladı ve ülke ışık hızıyla karanlığa gidiyor.

Selam sizlere. Rüyamda bir kaç kişi ile buzun üzerindeyken buz kırılıp içine düştüm, o arada bir balina geldi ona tutundum beni kurtardı, birlikte yüzüp memesinden emiyor ve beni karanlik sudan aydinlik suya doğru götürüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir