Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Balık Pişirdiğini Görmek

Rüyada balık pişirdiğini görmek neye delalet eder?

Rüyamda balık pişiren bir adam gördüm. Ruh durumum sıkıntılı, eşim aldatıyor diye düşünüyorum. Neyse hala bu düşünceler ile boğuşuyorum, gece rüyamda bir adam ama yüzünü görmüyorum. Temiz bir denizden yarım metre boyunda bir metreye yakın bir sürü çok güzel balıklar tuttu, yanında da ben vardım, sonra bunları iki kişiye ayırmamız gerekti, ilk ayırdığımız hem büyük balıklardı, ikinci ayırdığımıza küçük balıklar kaldı, bende “keşke dengeli koysa idik” dedim.

Daha sonra yine yüzünü görmediğim biri bir kaç balık pişirdi ama o balıkları yemeğe ben yetişemedim. Yalnız bu rüyayı görmeden önce yatmadan Miraç kandili nedeni ile namaz kılıp dua etmiştim ALLAHA, “ALLAHIM ne olursun bana gerçeği göster beni bu sıkıntıdan düşünceden kurtar” diye.

Rüyada balık pişirmek nasıl yorumlanır?

Rüyada balık pişirmek, balık pişirdiğini görmek, balık kızartmak, balık kızarttığını görmek, inanç, maneviyat, şans, enerji ve iyi beslenmeyi simgeler. Balık eti en besleyici gıda maddelerinden biridir. Balık pişiren birini görmek fiziki olarak iyi beslendiğinizi, sağlıklı olduğunuzu gösterdiği gibi ruhen de doyuma ulaşmış olduğunuzu ifade eder.

Bu bilgiler ışığında gördüğünüz rüya, güçlü manevi yönünüz ile tüm sıkıntılarından kurtulacağına tabir edilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balık Pişirdiğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyada pişmiş balık görmek neye işaret eder
Rüyamda kızartılmış balık gördüm. Annem balıkları küçük küçük kızartmış, anneme “ama bunlar köpek balığı” diyorum, “köpek balığı yenir mi hiç, yemem ben” diyorum. Annemde “ne yapayım kızım, bu vardı” falan diyor.

Rüyada köpekbalığı görmek öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir.

rüyamda kasalarda balıklar gördüm ve balığı boşanmak üzere olduğum eşimin teyzesinin pişirdiğini gördüm sonucu nedir neye delalettir cevap bekliyorum

Ruyamda eski sevgilime ve bana asik olan arkadasina balik kizartiyorum masada oturmus karsilikli yemek yiyorlar bende hizmet ediyorum. İkisiyle de gorusmuyorum normalde. Ne anlama geliyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir