Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balık Satın Aldığını Görmek

Rüyada balık satın almak neye işaret eder?

Rüyamda oğlum ile birlikte sahilde gidiyoruz, ileride bir teknenin etrafı insanlarla dolu, büyük bir kalabalık var merak edip yaklaşıyoruz. Ne kalabalık, görseniz sanki para dağıtıyorlar gibi insanlar tekneden balık almak için birbirlerini eziyorlar. Merak edip birine burada ne olduğunu sordum. Adam bana “abla bu balıkların bazılarının karnından altın çıkıyormuş, onun için bu insanlar bu balıkları almak için birbirleriyle yarışıyorlar” dedi.

“Ama böyle bir şey olmaz, siz inanıyor musunuz buna” dedim. Adam bana heyecan içinde “vallahi doğru abla, bu balıkları batık bir gömü gemisinin kenarında avlamışlar, balıkların bir kısmı altın paralar yutmuş, bir kaç arkadaşımın aldığı balıklardan altın çıktı, gözlerimle gördüm, yemin ederim” diye yanıt verdi. fiyatını sordum, uygun idi. İçinden altın çıkmasa bile pişirir, afiyetle yeriz diye düşündüm ve bende balık almak için kalabalığa daldım.

On on beş dakika sonra sıra bana geldi, teknedeki balıkçılar balıkları poşetlerle satıyordu, kilo veya adetle değil, tahminime göre 2 kilo kadar taze balık vardı ve 10 lira bunun için ucuz sayılırdı. Balık poşetini aldım ve aniden 4 yaşımdaki oğlumun yanımda olmadığını fark edince “oğlummmm” diye çığlık attım. Kalabalık insanlar çığlığımdan şok olmuşlardı, “ne oldu abla” diye telaşlandılar. Oğlumun kaybolduğunu haykırarak bağırdım. Hemen herkes balığı falan bırakıp oğlumu aramaya başladılar, denize düşmüş olabilir diye deniz bakıldı, hiç bir yerde yoktu.

Kocam beni büyük bir telaş içinde uyandırdı, “ne var Mine, neden oğlum diye feryat ettin” dedi. Çok şükür bu bir rüyaymış dedim ve saatlerce etkisinden kurtulamadım. Hemen nete girip rüyamın tabirini aradım ancak tam açıklamasını bulamadım. Sizce rüyam ne demek istedi, rüyada balık satın almak, rüyasında oğlunun kaybolduğunu görmek neye işarettir?  Şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada balık satın aldığını görmek tabiri

Mine merhaba, bu çok hoş rüyayı gönderdiğin teşekkür ederim. Rüyanda sahilde olman bir manevi bir hesaplaşma yaşayacağınıza işaret eder. Sahilde gördüğün kalabalık işinde tüm engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada balıkçıdan balık almak çoğu balık rüyaları gibi hayırlara, bolluk, bereket, sağlık ve mutluluğa işaret eder. Rüyada balık satın aldığını görmek büyük ihtimalle sevdiğiniz biri hakkında sevinçli haber alacağınıza veya büyük bir hayra ereceğine işaret ederken, sevdiğiniz kişi ile güzel gelişmeler yaşayacağınızı simgeler. Hasta olan veya evinde hastası olan birisi bu rüyayı görürse hasta hakkında şifaya kavuşmaya yorumlanır.

Rüyasında çocuk kaybetmek, rüyada çocuğunu kaybettiğini görmek, Çocuğunuzu kaybettiğinizi görmeniz, gerçek hayatta karşınızdaki kimi engel ve sorunları aşmak için kişisel çabalarınızın yetersiz kaldığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir