Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Balık Temizlemek

Rüyada balık temizlemek neye işaret eder?

Rüyamda eski sevgilimle sahilde dolaşırken bir teknede yenil tutulmuş balık satıldığını gördük ve bizde balık aldık. Çok taze pırıl pırıl ve 2 kiloya kadar çinekop veya ona benzer bir balığı temizledim ama bir türlü pişirme imkanım olmadı, gerçi pişirmeye de çalışmadım, bunun anlamını öğrenmek istiyorum, rüyada balık temizlediğini görmek ne demektir? teşekkür ederim. Veysel.

Rüyada balık temizlemek neye yorumlanır?

Veysel selam, öncelikle rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını okumanı istiyorum, çünkü aynı şeyleri tekararlşamak bilgi kirliliğine sebep oluyor.

Rüyada balık temizlemek, balık temizlediğini görmek gösterdiğiniz gayretler karşısında toplu bir para alacağınızı, rahata ereceğinizi işaret eder. Rüyada balık temizleyen birini görmek rahata ermek için kısa bir süre daha sabredip, çabalarınıza devam etmeniz gerektiğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balık Temizlemek” için 3 yanıt

rüyamda bir tanıdıgımızın evine gidip büyükce bir balık temizlerken bu temizlediyim balık yılan ölüsüne dönüştü ve kafasını kestim.temizlediyim balık yunus balıgı büyüklüyündeydi.yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyamda büyük balık temizledim ve balığın derisi 3 kat idi. yorumlarsanız sevinirim önceden teşekkürler.

Rüyada balık temizlediğini görmek gösterdiğiniz gayretler karşısında toplu bir para alacağınızı, rahata ereceğinizi işaret eder. Balığın büyük olması elinize geçecek paranın da çok olacağını temsil etmektedir. Derisinin üç kat olması ise bu paranın 3 aşamada elinize geçeceğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir