Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balık Toplamak

Rüyada balık topladığını görmek neye işaret eder?

Geçen gece gördüğüm rüyamda kendi memleketimde ormanda balık ağaçların üzerinden balık topluyorum ve torbalara dolduruyorum, balıklar o kadar çok ki, sonra elimdeki torbaları da bırakıp gidiyorum. Lütfen söyler misiniz rüyada balık topladığını görmek ne manaya gelir? yorum için teşekkürler. Kadir.

Rüyada balık toplamak neye yorulur?

Kadir merhaba, bu eşi az görülmüş rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim.

Rüyada memleketine gittiğini görmek, uyanık hayatınızda kimi açıklanmamış / açıklanamamış duygular yaşadığınızı gösterir. Bazen duygularınızı tam ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz şeklinde açıklanırken, ormanda olduğunu görmek uyanık hayatınızda bir gelişimi ifade eder ve iş ya da eğitim hayatında emin adımlarla ilerlemeyi temsil eder.

Rüyada ağaçtan balık toplamak bereket dolu bir evreye girdiğinizi müjdelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balık Toplamak” için 3 yanıt

Rüyada saçında balıklar görmek neye delalet eder?
Rüyamda balıkların saçlarımın her yerine yapıştığını gördüm, saçlarım uzundur. Rüyada hem korktum hemde hayretler içinde kalmıştım, balıklar sudan fırlayıp havada uçarak saçıma yapışıyorlardı, kafamı salladıkça yere dökülüyorlardı. Bu ne demektir? Hayır mı şer mi? cevap verirseniz sevinirim.

Sezin merhaba, bu olağanüstü güzel rüyayı bize yazdığın için teşekkür ederim.
Rüyada saç görülmesi kadınlar için gelişmiş kadınlık, annelik duygularına sahip olduğunu gösterir, duygusallık sembolüdür. Rüyada balıklar her zaman hayırlara yorulur, rüyayı gören kişinin hayatında iyi şans, hayırlı kısmet, bolluk ve berekete işaret eder.
Dikkat ederseniz rüyada pek çok balık var ve anladığım kadarıyla bu balıkların boyu küçük, sayıları çok fazla. Bunun manası yaşamınızda sizi sevindirecek, mutluluk getirecek pek çok güzel gelişme olacağını müjdeler. Balıkların sudan zıplayıp saçlarına yapışmaları saçlarını işaret etmekte ve cinsinin özellikleriyle ilgili (kadınlık, annelik, duygusal dünyanız) bir çok güzel gelişme yaşayacağınızı müjdelemektedir.
Not: bundan sonra rüyanızı gönderirseniz yaşınız, medeni haliniz, işiniz, içinde bulunduğunuz ruh hali konularında bilgi verirseniz daha sağlıklı yorumlar yapılabilir.

Rüyalarımda hep balık görüyorum geçenlerde hiç bilmedim bir yerde asfalttan küçük balık topladım ölmesinler diye kutuya koydum. Dünkü rüyamda da bir gölette küçük balıklara yem verdim başka balıklar yemesin diye suyun kenarına yosun koydum sonra dipte yüzen büyük balıkları gördüm olta bulmaya gittim hiç bilmedim bi yerden sarı saçlı bir adamdan olta aldım geri döndüm genelde rüyalarımın sadece sabah 5 ve 8 saatleri arasında görüyorum ve hep balık görüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir