Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak neye işarettir?

Selam, rüyamda 3 levrek balığı tuttuğumu gördüm ve son 5 yıldır bana evlenme teklifi eden kişi de yanımdaydı. Çok mutluyduk o an, onunla balık tutmak çok zevkliydi, balıkları oltayla çok zor bir şekilde sudan çıkardım. Sonra kendimi bir dağın tepesinde buldum ve orada bir kaya vardı, sürekli kan üstünden akıyordu sanki o kayadan, kan göz yaşı akıyor gibi. Arkasından kendimi birden büyük bir boş alanda buldum, orada ise insanlar birbirlerini uçurumdan aşağıya atıyorlardı. Birden amcamı yanımda gördüm ve amcam beni alıp bir mağaranın içine götürdü, gizlice, kimse görmeden. Orada ise bir genç anne vardı, çocuğunu emziriyordu ve ağlamaya basladım.

Mağaradan çıktığımda amcam yanımdan kayboldu biran ve bir alanda ölü insanlar vardı. Beni görüp öldürmesinler diye kendimi ölülerin altına sakladım, daha sonra ise benden hariç bütün ölü kişileri alıp uçurumdan aşağıya attılar, bir tek orada ben kaldım. Etraf biraz sakinleştikten sonra oradan çıktım ve geri balık tuttuğum yerde buldum kendimi ve yanımdaki insan bir an bana saldırmaya başladı. Yanımdaki insanı son 12 yıldır tanıyorum ve son 5 yıldır evlenmek teklif ediyor. Ve çok garip ki o kişi bugün beni arayıp beni rüyasında gördüğünü söyledi ve benzer bir rüya anlattı bana. Dikkatimi çekti çünkü ilk kez böyle bir rüya gördüm ve merak içindeyim. Bu rüya ne anlama geliyor. Lütfen anlamını yazar mısınız, biraz endişelendim, son 1 haftadır 4 kisi beni bunlara benzer bir şekilde rüyalarında görmüş. Teşekkürler, Yorumunuzu Bekliyorum, Ezgi.

Rüyada balık tuttuğunu görmek yorumu

Ezgi merhaba, rüyanda bir çok olay geçmekte ve birden fazla unsur car. Ancak ana tema balık tutma olup, diğerleri içinde bulunduğun kafa karışıklığını simgelemektedir.

Rüyada balık tutmak, balık tuttuğunu görmek, bu rüya kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade eder. Balık avlamak, balık yakalamak, balık tuttuğunu, balık avladığını, balık yakaladığını görmek, gerçek yaşamınızdaki çizginizi bozmaz, Böyle devam ederseniz mutluluk ve huzur daima sizinle olacaktır anlamını taşır. Rüyada balık tutan birini görmek, balık yakalayan birisini, balık avlayan birilerini görmek kişisel gelişiminizi tamamlamak üzere olduğunuzu, mutlu günlerin yaklaştığını haber verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balık Tutmak” için 6 yanıt

ben rüyamda akan bir suda balık tuttuğumu gördüm lakin balıkları elimle tutuyordum ve buna benzer bir kaç rüya daha üst üste gördüm lütfen açıklar mısınız

Büşra

Gördüğün rüyalar oldukça hayırlı mesajlar vermektedir ve kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade etmektedir.

rüyamda temiz ve sazlıklı bir dereden ağzımla iki balık tutuyordum, yorumlarsanız sevinirim

Kardelen selam, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızdaki çizginizi bozmaz, böyle devam ederseniz ve özellikle dilinize hakim olur, konuşmanıza dikkat ederseniz mutluluk ve huzur daima sizinle olacaktır anlamını taşımaktadır.

rüyamda bir millet vekilinin 2 tane kocaman balık tuttuğunu gördüm 1 er metre boylarında yorumlarsanız sevinirm

Rüyanız bir tezata dikkat çekmektedir.

Rüyada milletvekili görmek işlerinin kötüye gitmesine işaret eder.

Balık kısmet, bolluk, bereket, şans demektir.

Olaya böyle bakıldığında rüyanız, gerçek yaşamınızda bir tezat, ikilem içinde kaldığınızı ya da kalacağınızı işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir