Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balık Yakalamak

Rüyada balık yakaladığını görmek neye işaret eder?

Hocam merhaba. Bir gecede iki rüya gördüm. Yardımınıza ihtiyacım var. Birinci rüyamda annem, ben ve kardeşim bir su kenarında balık yakalıyorduk. Daha çok hamsi balığı diyebilirim, bir kova kadar balık yakaladım. Kovanın içine su koydum ve oradan uzaklaşıyordum. İleride güzel hazırlanmış bir sofra ve sofranın başında bir erkek, bir kadın vardı. Sofrada 2 tabak pilav vardı birinin yarısı yenmiş ve bir tabağa daha hiç dokunulmamıştı. Ben bunlardan pilav istedim, tavuklara atacağım diye ama balıklara atacaktım, pilavı aldım fakat attığımı hatırlamıyorum. Daha sonra annem ve kardeşimde oraya geldi oradaki bay ile annem biraz konuştu, sanırım tanışıyorlardı. Beni işe koymasını söylemiş sanırım daha önce ne zaman koyacağını sordu. Oda “2. üniversiteyi bitirsin öyle” şeklinde konuştu. Sonrasını hatırlamıyorum.

Diğer rüyamda ise yengem mutfakta bir şeyler yapıyordu, cüzdanım elimde bir şekilde mutfağa girdim, yengemle biraz konuştuk ve bana “git plaka al gel madem” dedi (araç plakalarından). Ve cüzdanımın içi para doluydu tahmini 1000 tl falan. Şuan bir işte çalışıyorum. Aynı zamanda 2.üniversiteyi okuyorum. Rüyamın tabiri hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar. 21 yaşında bekar öğrenci erkeğim.

Rüyada balık yakalamak yorumu

Balık rüyaları her zaman makbul rüyalardır, genellikle şans, bolluk, bereket işaret ederler ve hemen hemen dünyadaki tüm toplumlarda bu böyledir. Rüyada balık yakalamak, kişiliğinin tam anlamıyla geliştiğini, kendini tanıdığını, hayatta ne istediğinden emin olduğunu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğini, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığını, etrafına huzur ve mutluluk verdiğini ifade ederken aynı zamanda şansı bir yaşam evresine girdiğini ve bu dönemde hayallerine kavuşma ihtimalinin yüksek olduğunu temsil eder. Rüyada pilav görmek o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır.

İkinci rüyanız çok ilginç. Gerçek yaşamınızda araba ile bir ilginiz var mı? ona bakmak gerekir. Sanki kendi ayaklarının üzerinde durmak, kendi kararlarını kendin verme isteğin için öncelikle yerine getirmen gereken kimi şeyleri işaret ediyor olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balık Yakalamak” için 2 yanıt

Rüyada mavi balık yakalamak neye işarettir
Sayın yorumcu. Ben rüyamda havuz gibi bir yerde öylesine duruyorken birden masmavi çok güzel bir balık gördüm ve babama göstermek için onu yakaladım . Bunun anlamı nedir.

Rüyanız, kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir