Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balık Yediğini Görmek

Rüyada balık yemek ne demek?

Merhabalar, Rüyamda 2 tane balık yiyorum, ilk yediğim balık az pişmiş, ikinci yediğim balık ise güzel pişmiş. Daha sonra elime canlı bir balık alıyorum, ağzından suyun içine yumurtalarını çıkartıyorum, diyorum ki “bu balık hiç bir şey yemeden 21 gün boyunca yumurtalarını ağzında tutuyor ve bu şekilde ağzını açarak havuza boşaltıyoruz” diyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı günler.

Rüyada balık yediğini görmek yorumu

Merhaba, Rüyada balık görmek genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verir. Balık tutmak, balık yemek, balık yakalamak, balık avlamak hep iyi şeyleri müjdeler. Rüyada balık yemek, balık yediğini görmek manevi duygu ve bilgi birikimi ile yeni gerçekleşmeleri birleştirmeyi başardığınızı gösterir. Rüyada canlı ve taze balık görmek sosyal yaşamda güzel insanlarla tanışmaya işaret eder. Rüyada balık yumurtası görmek yüksek maddi kazanç ihtiyacınızı simgeler. Mevki, görevinde terfi, maaşında artış beklentilerinizi de ifade edebilir. Rüyanın unsurları: balık yemek, az pişmiş balık, pişmiş balık, canlı balık, balık yumurtası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balık Yediğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada çiğ balık yemek tabiri nedir
Merhaba, ben rüyamda annemin evinin her yanını balıkların sardığını gördüm. Küçük balıklarda var ama çok büyük balıklarda vardı. Bende o evdeydim kardeşimle birlikte. Büyük balıklardan biri kardeşimi yutmak istedi ve ben o balığı bıçakladım kan akmadı ama kardeşime de bir şey yapamadı, kardeşim de bıçakladığım balığı çiğ çiğ yedi. Rüyamı yorumlar mısınız. Teşekkür ederim şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir