Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek neye işarettir?

Rüyamda orman gibi ağaçlık ve hafif dağlık bir yerde yanımda tanımadığım bir çocuk var ve bu çocukla balık pişirip yiyoruz. Sonra çocuk uyuyan bir şişman adamın evine giriyor (ev dağ evi), adamın evine bakıyoruz bende peşinden gidiyorum sonra adam uyanıyor, uyanınca bu çocuğu tanıyormuş önceden aralarında bir şey geçmiş ama çocuk haklıymış.

Adamın kovalayacağını anlayınca ben silahını alıyorum, çocuğa da “hadi kaçıyoruz” diyorum, kaçarken silahın ateş etmediğini fark ediyorum ve bir anda şehir gibi bir yere kaçtığımızı, bayağı kalabalık yemekhaneye girip saklanmaya çalıştığımızı gördüm.

Sonra tanıdık birisi bizi evinde saklıyor ve bende “bizi artık evimize bırak” diyorum, bırakacak olurken eve birisi giriyor o adam kıza dönmüş, ilk önce çirkin gibi geldi fakat sonra renkli gözlü zayıf uzun saçlı bir bayana dönüştü ama boynunda siyahımsı leke vardı, büyükçe (biz adamın bayan olduğunu biliyoruz tanıyoruz hemen) saklandığımız evdeki bayanın arkadaşı olduğunu söylüyor ve barışıyoruz.

Rüyada balık yemek nasıl yorumlanır?

Rüyada ağaçlık bir yer görmek veya orada olmak rüyayı gören insan için bir geçiş dönemini, bilinçsizliği, gerçekçi olmayan talepleri simgeler. Bu rüya aynı zamanda kişinin geçiş dönemini içgüdülerini takip ederek atlatacağına işaret ederken öte yandan da yaşamındaki olaylardan basit bir şekilde kaçmak, uzaklaşmak istediğine de delalettir.

Rüyada balık yemek, balık yediğini görmek manevi duygu ve bilgi birikimi ile yeni gerçekleşmeleri birleştirmeyi başardığınızı gösterir. Rüyanızın devamında gelişen olaylar hayata tam emin olmadan birisi ya da bir şey hakkında kesin hüküm vermemek şeklinde yorumlanır.

“Rüyada Balık Yemek” için 2 yanıt

Rüyada balık tutmak ve balık yemek ne anlam taşır
Rüyamda buğday tarlasının tabanı su, eşim ve tanımadığım bir bayanla tarlaya giriyoruz, baktığım her yer balık, balıklar çok büyükler, çok balık tutuyorum, sonrasında eşim un ve yumurtaya bulayarak pişiriyor, sonra Cumhurbaşkanı geliyor, güler bir yüzle espriler yapıyor, balıkları hep birlikte yiyoruz, sonra evi geziyor.

Rüyanız bolluk, bereket dolu bir yaşam dönemine girdiğinizi ifade ederken aynı zamanda devletle ilgili işlerinizde olumlu gelişmeleri ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir