Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Balıkçı Kıyafeti Görmek

Rüyada balıkçı kıyafeti görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Ben sürekli rüyamda eski sevgilimi görüyorum. Ayrılalı iki buçuk sene oldu. İlk ayrıldığımız zamanlarda onunla birlikte en iyi arkadaşlarımı da kaybettim ve tamamen yalnız kaldım. Son 3-4 aydır unuttuğumu düşünüyordum aklıma bile gelmiyordu ama bu sefer de rüyalarıma girer oldu. Eski sevgilimin katır gibi bir inadı ve tahmin bile edemeyeceğiniz kadar gururu vardır. İlk ayrıldığımızda da sürekli bu şekilde ve hep aynı rüyayı görüyordum.

Rüyada şimdi küs olduğum olmadığım, değer verdiğim tüm arkadaşlarım ve eski sevgilim hep birlikte bir koya gidiyoruz. Üzerinde çok hoş, değişik, yeşil renkli bir balıkçı kıyafeti olan bilge bir balıkçı amca bana yardım edip eski sevgilimle aramı düzeltmeye çalışıyor, ona rakı içirip konuşuyor onunla. Rüyamda beni sevdiğini biliyorum ama inadından ve gururundan asla taviz vermiyor, buna rağmen bana küs olduğu halde yemek yememi istiyor, beni düşünüyor vs. Diğer arkadaşlarıma hayatları ile ilgili yol gösteriyorum rüyamda, kimisiyle yollarımız ayrılıyor kimisi benimle kalıyor. Eski sevgilimde dalgalı denize girip öylece ilerliyor suyun içinde. Ben boğulacak diye çığlık çığlığa bağırıp ağlıyorum kimse duymuyor o da sonunda kayboluyor denizin içinde.

Bir süre hep bu rüyayı gördüm. Aradan iki sene geçti 3 gün önce rüyamda çalıştığım yere geliyordu bir şekilde barışıp sarılıyorduk ama hala bana kırgın olduğunu ve en ufak bir şeyde elimden kayıp gideceğini biliyordum. Hatta öpüşüyorduk beni çok özlediğini ama çok kızgın olduğunu söylüyordu. Rüyayı gördükten ertesi gün dayanamayıp gecenin bir yarısı evine gidip kapısını çaldım, şaşırdı sinirlendi beni görünce. Şimdi küs olduğum arkadaşlarım benim hakkımda gerçek olmayan bir şeyler söylemiş ve o bunu bana anlatmadı yani bana neden kızgın olduğunu bile bilmiyorum açıkçası. Ama içinde bana karşı bir şeyler olduğuna kesinlikle eminim, beni unutamadığını biliyorum adım gibi. Çıkarken dışarıda yağmur yağıyordu montumu giymem için yalvardı bana neredeyse. Sürekli rüyamda onu görmemin bir sebebi olduğunu hissediyorum. Yüz yüze konuşmamız gerektiğini bildiğim için yanına gittim ama yine de konuşmadı doğru dürüst ben anlattım, ağladım o sadece dinledi ve benle iki metre mesafede oturdu neredeyse, çünkü eğer yakınıma oturursa dayanamayacağından korkuyordu. Benimle asla barışmayacağını biliyordum. En sonunda çıktım dışarı ve arkadaşımın evine gittim. O evde ilk kez kalacağım için arkadaşım diğer ev arkadaşlarından habersiz evin anahtarını yastığımın altına koydu. Yatmadan dua ettim ne olur rüya göreyim yine diye ve rüyamda barışmak için bana şartlar sunduğunu, yapmamı ve yapmamamı istediği şeyleri liste yaptığını ve hala bana kızgın olduğunu gördüm. Bütün bunlar ne anlama geliyor? Rüyada eski sevgiliyi görmek neye işaret eder? Allah rızası için benim rüyamı da yorumlayın çünküm artık gerçekten delirmek üzereyim.

Rüyada balıkçı kıyafeti görmek neye yorulur?

Berna merhaba. Öncelikle çıldırmak, delirmek bir işe yaramaz bunu bilmeli ve olayları dinç bir zihinle değerlendirmelisin.

Rüyada eski sevgiliyi görmek batı kültürlerinde pişmanlık, vicdan azabı, yapılan hatalardan ders almak ve o hataları tekrarlamamak gerektiğine yorumlanmaktadır. Bu konuda çok detaylı bilgi sayfada yer almaktadır. Gördüğün rüyada bir çok konu geçmekte; rüyada eski sevgiliyle konuşmak, rüyada eskili ile öpüşmek, gezmek, yüzmek vb. Ancak ana tema onu tekrar tekrar görmen olup bunun anlamı gördüğün rüyaların güçlü bir mesaj verdiği ya da senin mesajı anlamadığındır. Bana göre mesaj hem güçlü hem de anlamamışsın. Yazdıklarına göre halen aranızda her şey bitmemiş ve oturup konuşmanız gereken şeyler var. Çünkü arada yanlış anlama veya iletişim kopukluğu var, bunu gidermelisin. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada balıkçı kıyafeti görmek macera ve bilinçaltının keşif isteklerini temsil eder. Rüyada balıkçı kıyafeti giymek, sorunlar ve duygular ile yüzleşmeye hazır olduğunuzu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir