Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada balıkçı teknesi görmek

Rüyada balıkçı teknesi neye delalet eder?

Merhabalar, rüyamda deniz kıyısındayım. Bir balıkçı teknesi balık avlıyor. Balıkların hepsi oltada binlerce balık var. Denizden balıklar zıplayarak oltanın içine giriyor ama oltanın içindeki balıklar ölüyor, ne anlama geliyor acaba. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyada balıkçı teknesi görmek yorumu

Rüyada deniz kıyısı görmek rüyayı gören kişinin iki ayrı yönünü veya özelliğini temsil eder. Kum kişinin mantıksal dünyasını, aklı başında olmasını, düşünce dünyasını yani manevi ve ruhsal durumunu temsil ederken Su ise onun mantık dışı, akılla ilgili olmayan, kişinin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünü ifade eder. Rüyada deniz kıyısında olmak maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya gelmesine, dengenin sağlanmasına yorulur.

Rüyada balıkçı teknesi görmek bir fikir ya da bir olayı tam olarak kavramak için konuya tüm yönleriyle bakmak gerektiğini, o konunun fayda zarar, tehlikelerini iyi anlamak veya ilişkilerinde aldanmamak gerektiğini ifade eder. Tekne ile balık tutulduğunu görmeniz ise aslında kişisel gelişiminizi tamamlamak üzere olduğunuzu, mutlu günlerin yaklaştığını haber vermektedir. Bu konuda daha detaylı bilgiyi balık rüya yorumu sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada alamana, barka, bot, çaparı, çırnık, dingi, filika, futa, gondol, ıskuna, kano, kelek, kik, manyat, mavna, patalya, peleme, pereme, piyade, sal, salapura, şalopa, sandal, şarpi, tarlakoz, tekne, tombaz, tulum, yelkenli görmek aynı anlama gelmektedir.

“Rüyada balıkçı teknesi görmek” için bir yanıt

Birinden kaçmak ve teknede saklanmak
Bu aralar rüyamda hep birilerinden kaçıyorum ve saklaniyorum. Bugün de makam sahibi olan biriydim ve benim gibi makam sahibi biri bana zarar vermek için silahlı adamlarıni yolladı. Ben ve yanımdaki bazı kişiler kaçmaya basladik. Ben ve bir erkek arkadaş balıkçı teknesine saklandik. Diğerlerinin nerede olduğunu rüyada göremedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir