Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Balıkçılarla Konuşmak

Rüyada balıkçılarla konuşmak neye işaret eder?

Merhaba hocam. Rüyamda balıkçılarla konuştuğumu gördüm. Sohbetimiz o kadar sıcaktı ki onların ne kadar samimi insanlar olduğu kanaatine vardım. Sonra bir balıkçının elinde balık ağı gördüm ama kocaman bir deliği vardı. İlgimi çekmişti. Çok zaman geçmeden onlar bize babamızın öldüğü haberini getirdi. Babam sakin bir adamdır. Hani bir laf vardır ya “”Sessiz sular derindir”” diye. İşte bu babama tam uyan bir söz. Ev halkı olarak sarsıldık tabii. Ama annem güçlü olup ağlamamaya çalıştı.

Sonra işte halam geldi, babaannem geldi habere ve bizin acılarımızı paylaşmak istediler ( amcam gelmedi.Babamla yıllardır küs. Rüyada neden geldiğini bilmiyorum ama bence gerçek hayatta gelirdi). Onların gelişinden bir kaç dakika sonra babamın aslında ölmediği sadece kritik bir durumu attlatığını öğrendik. Tam o sevinci yaşayıp, babam ve annem olduğu gerçeğine şükrederken uyandım.

Tabir edebilirseniz çok sağ olun, İyi günler. Benian Mutlu, 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, Tedirgin

Rüyada balıkçılarla konuşmak nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda iç dünyanızda iniş çıkışların olduğu bir dönem geçirmekte olduğunuzu ifade etmektedir. Önce sıkıntı, sonra ferahlık yaşadınız / yaşayacaksınız.

Rüyada balıkçı görmek, aileniz ve iş arkadaşlarınızla aranızın açılacağına, parasız kalarak borçlanacağına işaret eder. balıkçılarla konuşmanız bu sorunu aşmak için gösterdiğiniz çabayı ifade etmektedir. Rüyada balık ağı  görmek, Rakiplerine karşı zafer kazanmak, Murada ermeyi ve seyahatten dönüleceği anlamına gelmektedir.

Rüyanızda babanızın ölüm haberini almanız, hedeflerinizin peşinde koşarken ani son ile karşılaşacağınızı simgelerken, aynı zamanda gittiğiniz yol ile hedeflerinize ulaşamayacağınızı, hedeflerinize ulaşmak için başka yol bulmanız gerektiğini işaret eder. 

Sonuç olarak, şu anda kimi sıkıntılar yaşıyorsunuz ve endişeleriniz var, ancak bunları aşmak için mücadele ediyorsunuz, bu mücadele sırasında da bazen canınızı sıkan şeyler de görüyorsunuz, fakat mücadele yöntemi ve düşünce tarzınızda bir değişilik yaparak tüm bunları aşacak, huzur ve mutluluğa kavuşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir