Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balıkların Öldüğünü görmek

Rüyada balıkların ölümü neye delalet eder?

Sitenize Mavi_AnKa nickname’i ile üye oldum ancak henüz üyeliğim onaylanmadı. Balık beslediğim bir akvaryumum var ve içlerinden bir tanesi şu sıralar hamile.

Rüyamda hamile olan balığı diğer baliklardan ayırmak için ufak bir akvaryuma çeşmeden su dolduruyorum ve balığı içine atar atmaz su kaynamaya köpürmeye başlıyor (tıpkı asit gibi), elimi içine sokup balığı almak istiyorum ancak korkup elimi sokamıyorum bir anlık hamle ile kücük akvaryumu diğer balikların bulunduğu büyük akvaryuma döküyorum, dökmem ile birlikte bütün baliklarımın bulunduğu akvaryum kaynamaya başlıyor, balikları kurtarmak için büyük akvaryumu deviriyorum, balikların bir kısmının belirli bölgeleri kızarmış (tıpkı yağda kızarmış gibi) bazılarında hiç zarar yok, kızaranları kurtarmak için balikları elime alıp çeşmeyi açıyorum, önce elimi suyun altına sokup suda bir şey olup olmadığını kontrol ediyorum, bir şey olmadığını anladığımda balıkları içine koymak için su koyacağım kap arıyorum ama bir türlü bulamıyorum, en son balıkları ıslak kalmaları için havluya sarıp musluğun altına koyup tekrar kap aramaya cıkıyorum, bir yandan diğer baliklarında yaşayıp yaşamadıklarını kontrol ediyorum.

Sabah kalktığımda uyurken sol kolumu sağ elimle sıkarak iz bırakmışım ve iz uyandıktan yaklaşık yarım saat kadar süre geçtiğinde anca kayboldu. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Bu arada ekstra bir bilgi olarak yorumlamada faydası olacaksa 22 yaşında bekar bir erkeğim ve rüyada elime alıp suyun altına götürdüğüm balıklar en ağır şekilde yanıkları olan pembe Papağan cinsi akvaryum balıklarıydı. Büyüklükleri avuçtan daha büyüktü ve suyun kaynamasından zarar almayan balıklar 7-8 cm kadardı 2 tanesi de 25-30 cm kadardı.. Gönderen: Mavi_AnKa

Rüyada balıkların öldüğünü görmek tabiri

Mavi_AnKa merhaba, üyeliğiniz onaylandı, teşekkür ederiz. Sizin gibi arkadaşları aramızda görmek bizleri çok sevindiriyor. Dikkatli, özenli arkadaşlarımıza hizmet vermek, yardım etmek etmek bizi mutlu ediyor. Çok yakında üyelerimiz için özel hizmetlerimizi, hediyelerimizi açıklayacağız.

Rüyanız çok çok önemli mesajlar vermektedir. Şu anda çok şanslı ve bereketli bir yaşam dönemine girmişsiniz ve işleriniz, yaşamınız tahmin ettiğinizden güzel gelişecek. Ancak bu dönemde sevdiğiniz şeyleri kaybetme korkusu yaşayacaksınız, belkide şu anda yaşamaya başlamışınız.

Bir büyüğünüz olarak bu korkulardan korkmamanızı tavsiye ediyorum. Onlar yaşamın temel taşlarından. Düşünün kaybetme korkusu diye bir şey olmasa ne olurdu? O zaman sahip olduğumuz güzel şeyler böyle anlamlı olur muydu? Yeterki korkularu kontrol etmeyi bilip, öğrenip, yaşamımızı zehir edecek seviyeye getirmeyelim. Rüyanın ana unsurları: Balık beslemek, akvaryum, balik, akvaryum balikları, süs balığı, hamile balik, çeşmeden su doldurmak, sıcak su, kaynayan su, soğuk su, balık almak, balık kurtarmak.

“Rüyada Balıkların Öldüğünü görmek” için bir yanıt

Rüyamda iki tane balik aliyorum cam kavanoza koyuyorum.yavrulari oluyor yemek istiyorlar ama yavrusuda annesi babasi ölüyor.ben üzülüyorum sonra anlamadigim bir anda firina pilavi atmisim ve onlarida pisiriyorum.ama yemiyorum rüya kesildi anlamadigim pilavi niye firinda yaptigim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir