Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balina Ve Yılanbalığı Görmek

Rüyada balina ve yılanbalığı görmek ne demektir?

Ben büyük bir şirkette yönetici pozisyonunda görev yapan ve fakat bir kaç ay önce ayrılmak zorunda kalan ve yeni iş arayışında olan 35 yaşında bir bayım. Yaklaşık 20 gün önce ikinci bebeğimiz (ilki kız, ikincisi erkek ) dünyaya geldi. Çok azı aklımda kaldı, bir anlamı olacak mı bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

Rüyamda tertemiz bir su (deniz olabilir) içerisinde, kocaman grimsi renkte, çok sevimli bir balina gördüm. Suyun hemen bir kaç santim altında yüzen bu balinaya yaklaşarak balikla beslemeye çalışıyorum. Bende sanki ahşap zeminli bir yükseltinin (tekne vb) üzerindeyim.

Sonra bu balinayı yakalayarak, ahşap zeminin üzerine bırakıyoruz ama yakaladığımızın balina olmadığını, uzun bir yılan balığı gibi bir şey olduğunu ( balina bu şekle dönüşmüşte olabilir), ben kaçmaya çalışan bu balığı kürek gibi bir şeyle durdurmaya çalıştığımda ise bu kez hassas olan balık bölünüyor, sonra parçaları farklı bir balikmış gibi canlanıyor. (yani bölündükçe çoğalan soğulcan gibi)

Bazıları önce cansız yeşil yaprak gibi dururken birden canlanıyor. Bazıları denize tekrar düşüyor, ancak baktığımda kimi kişilerin aşağıda yemek yaptıklarını ve parçaların bazılarının tavada pişen yemeğin içine düştüklerini görüyorum. Düşen parçaların tekrar büyüdüğünü fark ederek yemek yapan insanları uyarıyorum. Bir ara tavaya düşen eti yediğimi hatırlıyorum, kuru ancak lop bir et olduğunu anımsıyorum.

Başka bir şey aklıma gelmiyor umarım sizin için yeterli olur. Acilen geri bildiriminizi bekliyorum, rüyada balina ve yılanbalığı görmek ne anlama gelmektedir? Saygılarımla, 11. 03. 2010 / 00:19 tarihinde gönderilmiş

Rüyada balina ve yılanbalığı görmek neye yorulur?

Bu güzel rüyayı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Rüyanız kendi içinde tutarlı, kararlı ve çok güzel gelişmeleri haber veren hayırlı bir rüyadır. Rüyanızın ana unsurları olan berrak su, balik, balina hepsi güzel müjdeler vermektedir. Su aynı zamanda maneviyat, bilgi, tedavi ve bereket sembolüdür. Eüer su durgun ve temiz ise manevi yönden sizin iyi durumda olduğunuzu ifade eder. Temiz su berrakligi, yuceligi, huzuru, yeniden dirilmeyi ve gençleşmeyi ifade eder. Bakınız su rüya tabirleri sayfası.

Rüyada balık görmek, balık tutmak, balık yemek, balıkla oynamak daima iyiye yorumlanır, çok güzel rüyalardır. Ruyada balık görmek en iyi rüyalar arasında birincidir. Balık daima kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk demektir. Rüyasında balık tuttuğunu gören kimse yakın zamanda toplu para alır. Çok sayıda balık tuttuğunu görmek büyük servet anlamına gelir. Suda yüzen balıklar görmek kısa zamanda gelecek kısmetlerin habercisidir.

Rüyada balina görmek, büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına, Rüyada balinayı yüzerken görmek, Büyük bir kuruluştan iş teklifi alacağınıza işarettir. Lütfen balina rüya yorumu sayfasını inceleyiniz.

Rüyada yılan balığı görmek , çevrenizde sizi kıskanan insanlar olduğuna işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balina Ve Yılanbalığı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kabuk değiştiren yılan görmek
Rüyamda tarladayız. İşleniyoruz. Beyaz buyuk taşların arasından anakondadan da buyuk yeşil bize doğru geliyor. Sonrada benden kaçıyor mu yoksa dönerek geri mi gidiyor hatırlayamıyorum.
Fakat beyaz kayaların arasından geçerken yılan kabuğunu değiştirmiş. sonrada ileriye doğru sürünerek gidiyor. Tarlada başkaları harman dövüyor. (buğday) Kadın yılan var diye bağırıyor. Yılanın başını tuttu diye hatırlıyorum o esnada uyandım. acaba rüyanın manası nedir. Ben kendimce düşmanımın şekil değiştireceği yönündeydi
Teşekkür ederim.

Gördüğünüz rüya oldukça hayırlı mesajlar vermekte ve gerçek hayatınızda yaşam enerjisi veya sağlık konusunda önemli bir değişim, iyileşme yaşayacağınız bir döneme girdiğinizi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir