Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Balina Yavrusu Görmek

Rüyada balina yavrusu neye işaret eder?

Rüyamda bir eski cami içinde annemle beraber bir balina yavrusu sevdik. Sonra küçük çocuklar varmış onlar balina yavrusunu deniz kenarında kayalıklardan düşürüp öldürmüşler ve annesi dev bir balina çıkıp geliyor, yavrusunu arıyormuş çok kızgınmış, denizden bir çıkıyor tam ben ona bakarken bir daldı ve dev dalgalar üstüme geliyor ama kayalıklara tutunup kurtuluyorum, sonra abim o kayalıktan indiriyor beni ama ağlıyorum bende sonra ailemle beraber o eski camide kaldık. Nergiz.

Rüyada balina yavrusu görmek neye yorulur

Rüyada cami içinde olduğunu görmeniz çok hayırlı anlam taşımakta ve cami görmek görene huzur verir, selamete çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada yavru balina görmek gerçek yaşamınızda düşündüğünüz şeye küçük başlamak, zamanla büyütmek gerektiğini simgeler. Balina yavrusu sevmeniz bu düşündüğünüz şeye sevgiyle ulaşacağınızı temsil etmektedir.

Rüyada gördüğünüz yavrusunu arayan büyük anne balina ise büyük hayallerin riskinin de büyük olduğunu ve bu yüzden iyi düşünüp, isabetli karar vermek gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balina görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balina Yavrusu Görmek” için 4 yanıt

Rüyada kocaman balina görmek
Merhaba. Ben rüyamda kocaman bir balina gördüm, rengi siyah beyaz alaca bulacalıydı. Tam denizden çıkıyor, bana doğru gelecek ben yengemlere sesleniyorum “gelin bakın balinaya” diye. O da bir anda tekrar denizin içine dalıyor. Sadece bana gözükmek istiyor, başka kimseye gözükmek istemiyor. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada balina görmek, büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına işarettir.

Rüyada doğum yapan balina görmek
Kampüsteyim arkadaşlarla ders çalışıyoruz. Birden okulun ortasında kocaman bir havuz ve havuzun içinde doğuracak bir balina var. Etrafta çok kişi var izliyoruz ama ilk gün doğuramıyor. İkinci gün tekrar aynı şey oluyor ve bu sefer ben balinanın yanına iniyorum. Ve doğuruyor. Ben yavruyu ve balinayı içeri götürüyorum yanında yürüye yürüye. sonra ordan çıktığımda herkes beni alkışlamaya başlıyor. çok mutlu oluyorum benimle aşağı da olan bir hoca var ona sarılıyorum. Böylece uyanmış oldum. Çok çok merak ettiğim bir yorum lütfen yorumlarsanız çok mutlu olurum.
19, Kadın, Bekar, Öğrenci, meraklı biraz heyecanlı

Nur selam,
Görmüş olduğun rüya kendi içerisinde oldukça tutarlı ve güçlü mesajlar veren bir rüyadır ve yaşamındaki büyük hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemekte olduğunu, bu büyük amaçlarına çabaların sonucu ulaşıp, emeklerinin meyvesini alacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir