Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada balkabağı görmek neye çıkar?

Rüyamda çok büyük, tsunamı tarzında olan dalgaların üzerinde çok rahat ve hızlı bir şekilde yüzdüğümü gördüm, çok hızlı gidiyordum, dalgalar o kadar büyüktü ki çoğu insan yaşamını yitirmiş ama ben cok rahat bir şekilde kurtuluyordum ve 3 kişiye dalından koparılarak bal kabağı ikram ettiğimi gördüm, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Rüyada bal kabağı görmek neye yorulur?

Okan merhaba, Görmüş olduğun rüyada dalgalara karşı yüzmen önünde kimi engel ve zorlukla bulunduğunu ancak onları kolayca aşıp rahat ve huzura kavuşacağını işaret ederken rüyanın sonunda dalından bal kabağı koparıp üç kişiye vermen özel bir anlam taşımakta ve hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji enerji üçlemesinin senin için önemini göstermektedir.

Yani sahip olduğun bu üstün yeteneklerinin farkında olup kendi mutluluğunu artırmak ve çevreni de mutlu etmek gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada balkabağı görmek açıklık ve yeni fikirler ile deneyimler için hazır olmak anlamına gelir. Rüyada bal kabağı temizlemek, bal kabağı kesmek, bal kabağı pişirmek kadın cinselliğini ifade edebilir. Rüyada kabak tatlısı, balkabağı yemek, bal kabağı yediğini görmek önce çirkin söz duyacağınıza daha sonra doğrunun ortaya çıkacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir