Rüyada Balkon Görmek

Rüyada balkon görmek neye işarettir?

Merhaba, 26 yaşında bekar bayanım. Ev arkadaşımla kalıyorum. Odamdan kapalı balkona geçiş var, balkonda da kullanmadığım kendi eşyalarım duruyor. Çok sevdiğim bir arkadaşımla yakın zamanda aram çok bozuldu, bu ve benzer nedenlere bağlı olarak stres altındayım.

Rüyamda ev arkadaşım ve sevgilisiyle salonda otururken yağmurun başladığını fark ediyorum. Balkondan içeriye yağmur suyu girip oradaki eşyaları mahvetmesin diye camı kapatmak istiyorum ve odama gidiyorum, ancak odamın kapısına geldiğimde yağmurun balkonu aşıp odamın içine yağdığını görüyorum. Dışarıdan yağıyor ama odanın kapısına kadar ulaşıyor. Çok şiddetli bir yağmur yağıyor, ev arkadaşımla sevgilisi aldırmıyorlar, salon kuru ancak odam sırılsıklam. Yağmur yüzüme yüzüme çarpıyor. Balkon camını kapatmaya çalışıyorum, o sırada yağmur birden kesiliyor. Yerlerde su yok, yatağım vs kuru ama yerde yağmurun önüne katıp getirdiği pislikler var. Bunları atmam ve eşyaları iyice temizlemem lazım diye düşünürken uyandım.

Rüyada balkon görmek yorumu

Rüyada balkon görmekMerhaba. Rüyanızda birden çok unsur var ve kimi olaylar geçiyor ancak rüyanızın ana unsuru yağmur yağmasıdır. Rüyada yağmur görmek güzeldir. Daima iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Rüyanızdaki en ilginç nokta odanızı su basmış iken yağmurun kesilmesi ile her şeyin kuru olmasıdır ve üzerinizdeki negatif enerjiden kurtulduğunuz andaki durumu işaret etmekte, her şeyin yoluna gireceğini simgelemekte, odada kalan pislikler ise bu arınma sırasında içinizden atacağınız olumsuz şeyleri ifade etmektedir.

Rüyada balkon görmek arzu, yüksek statü, prestij, sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradığınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceği, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder. Rüyada birinin balkondan düştüğünü görmek, rüyada bir bebeğin balkondan düşmesi, rüyada balkondan düştüğünü görmek, rüyada balkondan atlamak, rüyada balkondan atlayan birini görmek, rüyada balkon çökmesi rüya tabirleri için lütfen rüyada balkondan düşmek rüya tabirleri sayfasını inceleyin.

Rüyada balkon görmek konusunda ilave bilgiler

Rüyada balkon görmekBalkonda oturmak, balkona çıkmak, karamsarlığa kapılmamak gerektiğini simgelerken aynı zamanda arınıp, eski duygu ve düşünceleri terk edip, yaşama pozitif bakmaya başlayarak hedeflerinize kaldığınız yerden ilerlemeye devam edeceğinizi ifade eder. Balkon yıkamak, balkonu süpürmek, balkonunu temizlemek, balkonu yıkadığını görmek yaşamınızda beklediğiniz yaşam standardı, mevki, zenginlik konularında kimi eksiklikler olduğunu, bunun böyle olmasında sizin rolünüz bulunduğunu siz kabul etmeseniz de bunun böyle olduğunu simgeler. Temiz balkon görmek başkaları tarafından gözlemlendiğiniz anlamını taşır. Eski balkon görmek genel görüntünüzü değiştirme ihtiyacınızın olduğunun anlamını taşır. Yıkılmış balkon görmek bir durum ile ilgili olarak belirsizliği ve kararsızlığı ifade eder.

Rüyada veranda görmek gelenek, aile değerleri, aile sevgisi anlamlarını simgeler. Gelenek ve aile değerlerinize bağlı olduğunuzu temsil eder. Verandada oturmak değerlerinize ters düşen durumlarla karşılaşmanın canınızı sıktığını ve bundan bir an önce kurtulmak istediğinizi ifade eder. Veranda süpürdüğünü görmek sıkıntılarınızı kapalı tuttuğunuza veya bir suçluluk duygusu taşıdığınıza işaret eder.

9 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir