Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Balkona Çıkmak

Rüyada balkona çıkmak neye işaret eder?

Rüyamda eskiden oturduğumuz evin balkonuna çıkıyorum, orada tanıdığım bir çocuk var, karşıda denizi görüyorum ama dalgalı, sanki fırtına olacak gibi.

Bir su sesi geliyor sürekli, sonra bir boruya tak tak vurulur gibi ses duyuyorum, derken karşıda su borusu patlıyor, kadınları görüyorum su doldurmaya çalışıyorlar ama etrafta bir iki yerinden daha böyle su fışkırıyor ben de balkondaki pembe renkli kovayı alıp banyoya gidiyorum su doldurmak için sonra üstüme sıçramasın diye geriye doğru çekiliyorum su dolarken.

Rüyada balkona çıkmak neye yorulur?

Rüyanız; gerçek yaşamınızdaki tutku, cinsellik, ya da kalp ile ilgili konularda kimi beklentileriniz olduğunu ancak o beklentilerinden önce sizin ruhsal şifa, manevi doyuma ulaşmanız gerektiğini ve yaşamınızın bu yönünü ihmal ettiğinizi temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balkon görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balkona Çıkmak” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda kuzenimle beraber balkonda oturuyoruz. Kuzenim bana kız kardeşimle ilgili bazı şeyler söylüyor (bu arada kız kardeşim 27 yaşında bekar biri). güya kardeşim ismi yavuz adında saatçi bir çocuğu ayartıp gönlünü kaptırmış. kuzenimde buna kızıyor. kardeşin çok saf hemen sevip bağlanıyor çocuğa ne yaptı etti çocuğu bağladı kendine diye kızıyordu bana. hemen belirteyim gerçekte yavuz adında saatçi biri yok kardeşimin hayatında. sadece rüyada öyle söylüyordu. bende ona kardeşim onu değil başkasını seviyor diyordum inanmıyordum ona. (bu arada gerçekten kardeşimin sevdiği gönlünde başka biri var ama birlikte değiller). ama kız kardeşimi mutlu görüyordum. rüyam bu kadar, sizce bu rüyanın kardeşimle bağlantısı nedir? teşekkür ederim.
36, Kadın, Bekar, Çalışıyor, karışık, umutlu,

Tülay merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında hedeflerin, beklentilerin ya da umutlarında değişilikler olduğunu gösterirken bu dönemde sevdiklerinle daha fazla ilgilenmeye karar verdiğini ve başkalarının sözlerine fazla aldırmamak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir