Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Balkonda Ağabeyini Görmek

Rüyada balkonda ağabeyi görmek ne demek?

Merhaba ben rüyamda cadde üzerinde bir apartmanın zemin katında oturuyorum. Balkona çıkıyorum bir bakıyorum abim var. Daha sonra bitişik balkondan eve taşınıyorum. Eşyalarımı balkondan geçiriyoruz. Ayrılmak üzere olduğum eşimi görüyorum. Bana “dava açacak misin” diyor, kendi avukatının sessiz sakin boşanma yapmak istediğini söyledi ama sessiz sakin olmayacaksa avukatı vazgeçecekmiş davadan. Sonra kayınvalidemi gördüm elinde kartlar var.

Bana “ben çok zekiyim, onun için bunları bana aldılar” diyor. Radyo varmış yanında, sonra eşim geliyor, kocaman bir pencere var, içerisi aydınlık, pencere açık. Eşim pencerenin dışına ben daha önce hediye olarak kayın valideme radyo almışım, onu elini uzatıp pencere dışına alıyor ve radyoyu açıyor. 38, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada balkonda ağabeyini görmek yorumu

Sevgi merhaba, görmüş olduğun bu rüya tamamen gerçek hayatında yaşadığın ve kafanı meşgul eden olayların yansımasını göstermektedir. Kafan eşinle ayrılıp ayrılmama, ayrılırsan kendini nasıl güvende hissedersin konusuyla çok meşgul. Rüyada zemin katta oturmak rüya sahibi kişinin anlayış seviyesini yükselttiğini, çevresine karşı daha çok duyarlı davranmaya başladığını ve kendisini yeni başarıların beklediği bir yaşam dönemine girdiğini ifade eder.

Rüyada balkona çıkmak hedefe ulaşmak için karamsarlığa kapılmamak gerektiğini simgeler ve aynı zamanda arınarak, eski duyguları ve düşünceleri terk edip, yaşama pozitif bakmaya başlamak, hedeflerine kaldığın yerden ilerlemeye devam edeceğini ifade eder. Balkonda ağabeyinizi görmeniz ise sizin korunma, emniyet, kendini güvende hissetme ihtiyacı içinde olduğunuzu temsil ederken öte yandan da, koruma altında olduğunuzu simgeler.

Rüyanın bundan sonrası tamamen eşinizle ayrılma olayının kafanızı aşırı meşgul etmesinin yansımasıdır ve bir mesaj vermemektedir.

“Rüyada Balkonda Ağabeyini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda biz 7. katta oturuyoruz, komşumuzda aynı hızada oturuyor, annem komsuya gidiyor ve bir türlü eve gelmiyor, sonra abim gelip “annem komsuda gelde cagır” diyor, balkona cıkıp “anneee” diye bagırıyorum, annem “efendim” diyor bende “eve gelmicen mi” derken abim benı 7. kattan aşağı atıyor, beton zemıne duşuyorum, kafam kanıyor, uyanığım fakat ayaga kalkamıyorum “annem görse sana kızar” dıyorum ,kafamın kanadıgından da adım gıbı emınım ve oradan kalkamadan uykumdan uyanıyorum. lütfen yorumlar mısınız acil. 20, Kadın, evli, ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir