Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Balkondan Düşen Bebek Görmek

Rüyada balkondan düşen bebek görmek ne demek?

Ben 15 yaşındayım. Rüyamda bilmediğim bir balkon gördüm ve o balkonda 8-9 yaşında tanımadığım bir kız, bir erkek kardeşi ve kucağımda 1 yaşındaki kız kardeşi (3 kardeşler) konuşuyoruz. Bir anda bebek balkondan düşüyor ve ben aşağıya bakmak istemiyorum bu ne anlama geliyor acaba?

Rüyada bir bebeğin balkondan düştüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada balkon görmek arzu, yüksek statü, prestij, sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradığınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceği, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder. Balkonda oturmak karamsarlığa kapılmamak gerektiğini simgelerken aynı zamanda arınıp, eski duygu ve düşünceleri terk edip, yaşama pozitif bakmaya başlayarak hedeflerinize kaldığınız yerden ilerlemeye devam edeceğinizi ifade eder.

Rüyada bebek görmek sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bebeğin balkondan düşmesi ise gerçek yaşamda sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu ya da bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde kimi güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgeler.

“Rüyada Balkondan Düşen Bebek Görmek” için 14 yanıt

Rüyada bir bebeğin balkondan düştüğünü görmek
Merhaba, Rüyamda balkondan bakarken karşı binanın en üst katında yeni doğmuş bir bebeğin balkonun korkuluklarında yürürken düştüğünü gördüm. Büyük bir çaresizlik hissettim, lütfen düşmesin diye dua ettim ama bebek aşağı düşüp öldü, boynu kırıldı. Önce biraz ağladı sonra öldü. Ardından bağırdım “koşun bebek öldü” diye. Annesi gelip bebeği aldı ve bebeğin oyuncak bebek olduğu ortaya çıktı. Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İpek

İpek merhaba,
Rüyada oyuncak bebek görmek daha ciddi ilişkiler yaşamanız gerektiğine yoksa iki tarafında zarar göreceğine işaret eder.

Merhaba, Rüyamda çok sevdiğim yeğenim ile balkondaydık, o balkondan aşağı düştü, çok korktum aceleyle aşağı indim ölmemişti ağlıyordu. Bu rüya ile hiç bir şey olmadı gerçek hayatta. Rüyamın tabiri nedir ?
21, Erkek, Bekar, Çalışıyor, iyi genel olarak mutlu çok sıkıntısı olmayan.

Meraba,rüyamda korkuluk olmayan bir balkonda emekleyerek gelen bir bebek gördüm düşecegini anladım bebek ayağa kalktı ve bir adım.atmasıyla aşağıya düştü aynı evin diğer balkonunda olduğumu farkettim ben panik oldum içeri girip hemen annesine haber verdim bebek öylesine aşağı yatıyordu kan falan yoktu ve tanıdığım bir bebek değildi…çok merek ediyorum cvp verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyamda bir binanın çatısına çıkmak için yapılan kapağı açıp daraldığım için hava almaya kafamı çıkardığımda bir bayanin kucaginda cocuk kendini aşağı bakmak için biraz fazla saldığını gördüm ama dusmedi. Sonra kafami baska bir yere cevirip tekrar baktigimda kadin gitmis yerine şişman 17 18 yaslarinda bir cocuk gelmiş, cocuk halen kucaginda ama beni de fark etmis degil henuz. Birden cocuk asagiyi bir kontrol ettikten sonra elindeki çocuğu asagi atti, yanimda bir kac arkadaşım var onlara seslenmek istiyorum ama korkudan sesim kesildi, hareket bile edemez hale geldim sonra kendime geldim bir an ve arkadasimla çocuğu yakalamaya çalıştık, bir yerden sonra gözden kayboldu ve birden kötü bir şekilde uyandım. Bu rüyanın anlamı nedir ?

Ben ikiz annesiyim ve damdaki cukurdan kendimin asagi dustuğumu gördüm, fakat asagiya indim ve komsum bana “sizin damdan bir şey düştü” dedi, bende “ben düştüm” dedim ama yerde kızım kanlar içindeydi, bu ne demek oluyor? ne olur açıklayın.

Ben rüyamda karşı binanın 3.katından 7 veya 8 yaşlarındaki bir kız çocuğunun 1 yaşlarında kardeşini kucaklayıp aşağıya attığını gördüm ve bağırdım. Başka bir bayanın bu durumu videoya alıp TV ye verdiğini haberlere çıktığını gördüm. Acaba bu rüya ne anlama geliyor?

Riyamda çatıda abisiyle oynayan bir bebek vardı, abisi de onun kadar küçüktü. Bir kasaya konulmuştu, domates kasası gibi, abisi ileri atıp geri çekiyordu. Sonra çatının köşesinde durdu kasa. Bebek içinde ileri geri oynarken kasa düştü, bebeğin beyninden kan fışkırdığını gördüm ama bir süre sonra bebek bize verilmişti ve kuzenimle ona bakıyorduk.

Rüyada bir arkadaşımın yanına gittim ve balkonda uzanıyordum, bebeğim balkondan düştü ve arkadaşım “bebeğin öldü” dedi, bunun anlamı nedir?merak ediyorum.

Merhaba rüyamda 5 yaşlarında kuzenlerimin tanımadığımız bi evde belli aralıklarla ard arda balkondan aşağı düşmesi erkek kuzenlerim bi tane de tanımadığım küçük bi kız vardı bebekti o onu seviyorduk ona bi şey olmadı oturduğumuz balkonu da tanımıyorum yorumlar mısınız?

Rüyamda sokağa bakarken balkonda bir bebek gördüm. Kızdı gerçek gibiydi sokağa bakıyordu arkasını döndü ve sanki bilerek itti gibiydi kendini düştüğü zaman bakamadım kan falan olur diye ama baktığımda hiç birşey yoktu lütfen açıklayın çok merak ediyorum

Merhaba, rüyamda kuzenimle bizim evin balkonunda konuşuyorduk. Gerçekte yok ama rüyamda kuzenimin kucağında bebeği vardı ve balkonun kenarından yürütürken bir anda bebeğini düşürdüğünü gördüm. Aşağı baktım ve bebek yüzüstü aşağıdaki bahçede yatıyordu. Hemen koş diye bağırdım kuzenime bu rüya ne anlama geliyor?

Merhaba ben evde ve kuzenim halam annem ve babam ve kuzenimin oğlu bizde 2.5 yaşında biz oturma odasında otururken benim odama gidiyo be benim odamda balkon var bir ağlama sesi geliyo ben koşarak gidiyorum 2.5 yaşındaki erkek çocuk elinde kahverengi bir oyuncak ayı var ben tam bacağını tutacakken karşı balkona düşüyor bu rüyanın anlamı nedir

Merhaba ,
Rüyamda yüksek bir binanın (3-4 kat ) penceresinden üst katta bakıyordum bebekler vardı balkon geniş aralıklı demirlerin arasından bebekler kendileriordan çıkarak alaya düşüyordu 4-5 bebek düştü ve tek bir tane yi tuta bildik bu rüyam ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir