Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşmek neye işaret eder?

Rüyamda kızımı balkon mermerinde emeklerken görüyorum ama müdahale edemiyorum ve aşağıya düşüyor. Aşağıya bakamıyorum sadece “küt” diye bir ses duyuyorum. Kızım 1 buçuk yaşında bu arada. Sonra bir hışımla kendimi kapının dışına atıyorum, aşağıya iniyim diye oradan bir komşum “ölmüş, kızın teller girmiş karnına göğsüne” diyor.  Çığlıkla “evladım” diye uyandım ve çok etkisinde kaldım, kızım hasta bu arada ameliyat olması gerekiyor ve ben çok korkuyorum, bademcik ameliyatı olacak, olsun mu olmasın mı karar veremedim, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Lütfen söyler misiniz balkondan düşmek nedir, kızının balkondan düştüğünü görmek nasıl yorumlanır. 22 yaşında evli bayanım.

Rüyada balkondan düşmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, evladınız hakkındaki kaygılarınızın yansıması olup, gerçek yaşamda bu konuyu kafanıza takmanızdan kaynaklanmaktadır. Tüm tedbirlerinizi alıp ( uygun hastane, uzman doktor ), Allah’a sığınıp, ondan kızınız için sağlık dileyip, hayırlısı ile bu ameliyatı atlatıp, inşallah tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.

Rüyada balkon görmek arzuları, yüksek statü ve prestij beklentilerini, sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradıgınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceğiniz, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder. Rüyada balkondan düşmek, balkondan düştüğünü görmek ise saygınlık ve kariyer arayışınızda kimi kayıpları ya da gecikmeyi işaret eder. Bu rüyan derin çözümlemesi ise rüyayı görenin çevresindeki kimi dost sandığı kişilerden kaynaklanan sebeplerle kimi zarar, üzüntü ve kederlere uğrayacağına yorumlanır ve etrafınızda size zarar vermesi muhtemel kişilere karşı dikkatli olun uyarısı yapar.

Rüyada birinin balkondan düştüğünü görmek ne demektir

Rüyada birinin balkondan düştüğünü görmek ya da balkondan düşen birinin görülmesi uyanık hayatınızda size endişe ve korku veren olay yaşadığınızı, bir durum hususunda haber aldığınızı ve bu durumun sizin iç dünyanızda bir takım korku ya da güven sorunu yarattığını gösterir.

Rüyada bir bebeğin balkondan düşmesi neye işarettir?

Rüyada balkondan düşen bebek görmek veya bir bebeğin balkondan düştüğünü görmeniz, yaşamınızda çok arzu ettiğiniz yeni bir başlangıca mani olan bir durum ortaya çıktığına tabir edilir. Bu yüzden sahip olduğunuz masumiyet, cana yakınlık gibi güzel yönlerinizde bir olumsuzluk yaşayacağınızı, bunun hem sizi hemde sevdiklerinizi kötü etkileyeceğini işaret eder.

Rüyada balkondan atlamak neyi gösterir?

Rüyada balkondan atladığını görmek, yaşamınızda negatif yönde gelişmeleri işaret eder. Bu prestij, saygınlık, zenginlik, güçlü olmak gibi beklentilerinde bir kayıp, bir vazgeçme anlamını taşır. Bu hoş bir durum değildir ve sizi böyle düşünmeye, böyle davranmaya iten sebepleri bulup, sorunları çözmeniz gerektiğine yorulur.

Rüyada balkondan atlayan birini görmek ne anlama gelir?

Rüyanızda birinin balkondan atladığını görürseniz bunun manası çevrenizde hedeflerini ya da hayattaki beklentilerini değiştiren biri olduğunu gösterir. Büyük ihtimalle o kişinin hayatındaki değişimler, onun durumunun kötüye gittiğini veya bir sağlık sorunu yaşadığını, bu yüzden içe dönüp, belkide hayata küstüğünü temsil eder. Bu kişiye yardım etmeniz, onu motive edip yeniden yaşama sevini kazanmasına yardım etmeniz gerektiğine yorulur.

Rüyada balkon çökmesi neye yorumlanır?

Gördüğünüz rüyada bir balkon çöküyorsa ya da balkon yıkılması görürseniz bu rüya sizin balkonda olup olmamanıza göre farklı anlam taşır. Rüyanızda bulunduğunuz balkon çökerse bunun anlamı, yaşayacağınız ani gelişecek bir olay sonucu büyük bir elem yaşayacağınızı, bu yüzden oluşacak öfkeniz sonucu sevdiklerinizi üzüp, kıracağını ve maddi manevi zarar göreceğinizi gösterir. Rüyada kendinizin üzerinde olmadığı bir balkonun yıkıldığını görürseniz, sizden kaynaklanmayan ancak sizi de negatif etkileyecek, belkide oldukça üzecek kimi can sıkıcı durumlarla karşılaşacağınıza tabir edilir.

Rüyada balkondan düşmek teriminin açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balkon görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Balkondan Düşmek” için 7 yanıt

Rüyamda eski sevgilim onun iki arkadaşı ev arkadaşım bir balkonda oturuyoruz. Eski sevgilim ben ve onun en yakın arkadaşı duvarın üzerinde oturuyoruz. Ayaklarını bir yere tutturmadan düşecek seviyede arkasına eğiliyor. Korkuyorum düşeceksin diyorum bir şey olmaz diyor. Ben rica ederim korkuyorum düşeceksin diye diyorum. Tamam diyor ve sandalyeye oturuyor sonra arkadaşlarla hep birlikte muhabbet ediyoruz.
21, Kadın, Bekar, Öğrenci, karmaşık.

Kelebek selam, görmüş olduğun rüya eski sevgilin ile aranda her şeyin bitmediğini, yaşadığınız iletişim sorunu aşma, birbirinizi anlayıp, ortak hedeflerinize ilerleme ihtimali olduğunu gösterebilir.

Ruyamda arkadasimin 1 yasindaki kızı bende kalmis. Bende onunla oynuyorum, seviyorum, fotolarini cekiyorum ki babasina atayim. Daha sonra bir anda cocugu kuzenimin kucaginda balkonda asagiya bakarken goruyorum. Ben dikkat et demeye kalmadan cocugu kiz kuzenim 4. kattan asagiya dusuruyor. Ben cocugun dususunu goruyorum ve ambulansi arayin diye bagiriyorum. Tam ceketimi aldim asagi inmek icin uyandim firlayarak

Oğlunun balkondan düştüğünü görmek
Rüyamda annemlerin balkonundan asagi bakiyorum, sonra kafami bir cevirdim ki balkonun soluna dogru kızim sarkmis, tam onu tutayim derken baktim bir bucuk yasindaki oglumda balkonun duvarinda, ellerini biraksa dusucek, hangisine yetiseyim derken ogluma kosuyorum ama maalesef yetisemiyorum. Oglum dusuyor balkondan ama isin garip tarafi ayaklarinin üstune dusuyor ve onunde bir araba balkondan bagiriyorum oglumu tutun balkondan dustu ama herkez diyor ki oglunun bir seyi yok bakiyorum yuriyo oglum nasil balkondan dustude bisey olmadi diye şaşiriyordum. ayaklarinin üstune dustu direk ayakta durdu hic aglamadi.

Çiğdem merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta daha fazla saygı görmek, daha varlıklı olmak, daha çok beğenilmek arzuları taşıdığınızı anlatırken öte yandan da çocuklarınız hakkında endişelerin galip geldiğini ve bu yüzden bu arzularınızı bastırmak durumunda olduğunuzu belirtmektedir. Rüyanın sonu ise çocuklarınız hakkında endişelerinizin azalacağını (belki de biteceğini) ve diğer beklentilerinize sıra geleceğini göstermektedir.

Merhaba ruyamda balkondan düşüyorum asagiya baktığımda yüksekti birden alcak oluyor üst üste yufkalar varmış onların üzerine düşüyorum sonra kalkıp tekrar balkona atlıyorum demirlere tutunuyorum kayınvalideme sesleniyorum anne yardım et diye sesi geliyo kendi gelmiyo bir türlü sonra kendim tutunarak çıkıyorum tekrar balkona balkon yeni bir balkon çok etkilendim yorumu nedir acaba evliyim 2 çocugum var 22 yaşındayim

Ruyamda babam,babaannem ve ben balkonda duruyoduk aşşagidada kardeslerim ve kuzenlerim oyun oynuyodu.Bende onlara el salladim sonra babaannem yanlişlikla bana çarpti ve aşşaği sallandim. Babam tutmaya çalişti ama tutamadi. Düşmeden uyandim. Yani düşüyodum ama yere carpmadan uyandim.15 yaşindayim.Rüyam ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir