Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Balkonlu Ev Görmek

Rüyada balkonlu ev görmek neye işaret eder?

Dağ yolundan ailemle birlikte bir arabanın içinde ilerlerken yolda nasıl olduğunu hatırlamadığım bir şekilde kahverengi mavi gözlü bir ayı ailesini bagaja aldık. Bagaj oldukça büyüktü. Ailemin evine geldiğimizde yavru ayıyı kucağımda eve aldım ve ebeveynlerimin odasına koydum. Balkonlu evimiz arka bahçeli ve evin mutfağı arka bahçeye bakıyor. Anne ayı aşağıdan bahçe duvarından tırmanarak kapıya kadar gelmiş ama zorlamıyor. Kapıyı açtığımda yavrusunu soran gözlerle bakıyordu.

Sonra erkek olan ayı da aynı şekilde mutfağın kapısına geldi ama o dişlerini gösteriyordu. Korkuyla kapıyı kapattım ama ahşap olan mutfak kapısını zorluyordu. Ebeveyn odasınında camı bahçeye baktığından yavruyu gösterip, hayır bak bir şeyi yok, zarar vermiyoruz, sadece bakıyoruz, seviyoruz diyorum. Sonra erkek ayının mutfak kapısından içeri girdiğini görüyorum. Salonun ortasında yavrusunu arıyordu, yavru ayıyı salona bırakıp evden ayrıldım. Evliyim 32 yaşındayım, ailem Bursa’da ben İstanbul’da yaşıyorum.

Rüyada balkonlu ev görmek neye yorulur?

Rüyada ayı görmek, yaşamınızın rekabet yönüyle ilgili bilgi verir ve genellikle dost sandığınız bir düşmanınızın olduğuna ve ondan çok zarar göreceğinize yorumlanır.

Rüyada balkonlu ev görmek bir iç sıkıntı, ayrılık korkusu, terk edilme endişesi taşıdığınızı simgeler. Bu rüya genellikle gergin olduğunuz günlerde görülür. Rüyada ev görmek konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Balkonlu Ev Görmek” için 3 yanıt

Rüyada balkonda çamaşır yıkamak ne demektir
Merhabalar, rüyamda ben balkonda çamaşırları yıkıyordum, elime bir iç çamaşırı geçiyor ,temiz mi diye bakarken balkondan aşağı düşüp bahçedeki ağaca takılıyor, ağaç sonbahar mevsiminde gibi, “aman birileri görmeden bir ara inerim” diyorum.
İki farklı rüyada mı gördüm bilmiyorum ama devamında balkona bakmak için çıktığımda ağaçta yoktu “eyvah” diyorum, içimden “komşuların bahçesine gittiyse birde kirliyse” diye geçiriyorum. Birde rüya ciddi anlamda gerçekte çamaşırın rengi göze batarcasına kırmızı, ağaç göze batıyor gibi hatta sabah kalktığımda balkonda ağaca baktım gerçekten var mı orada çamaşırım diye
Takma isim : beyza
Yaşınız : 17
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : üzgün
Anahtar kelime : çamaşır, iç çamaşırı, kaybolan ağaç, çamaşır yıkamak

Beyza merhaba, Rüyada çamaşır yıkamak, çamaşır yıkadığını görmek, uzun süre gizli kalan gerçeklerin ortaya çıkmasına işaret eder, mektup ve iyi habere delalet eder. Çamaşırı balkonda yıkaman ise; kariyer, statü, saygınlık konularında hayallerine kavuşmak için gizli kalan bazı gerçeklerin ortaya çıkıp onlarla yüzleşeceğini ( bunlar belki iç korkuların, isteyip de açıklamadığın hayallerin olabilir ) ondan sonra seni çok şaşırtacak güzel gelişmeler olacağını, hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceğini ancak her zaman tehlikelere karşı dikkatli olman gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir