Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ballı Şeker Görmek

Rüyada ballı şeker görmek neye işaret eder?

Selam, ben rüyamda sol göğsümde deri içinde çakmak görüyorum ve üst tarafımı çıplak görüyorum, çakmağı çıkarmak istiyorum ama deri altında, ameliyatla çıkar diyorum ve bir kişinin çocuğuna bakmışım bana para veriyorlar, bir hanım babama ve anneme kınalı elleriyle ballı seker veriyor, onlar memnunlar bana da veriyor ama ben iğreniyorum çıkarıyorum ağzımdan. sinem tarafından 04.04.2013 / 01:41 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada ballı şeker görmek neye yorumlanır?

Sinem Merhaba, rüyadaki unsurlar ve olaylar birbiri ile uyumsuz ve bu tür rüyalar yorumlanmaz, bir anlam bütünlüğü taşımaz, gerçek hayatta kafanızın birden fazla konuya aşırı yoğunlaşmış olduğunuzu gösterir. Yine de belki bir faydası olur diyerek unsurların anlamını listeliyorum.

Rüyada kendi göğsünü görmek kendine güvene ve sorunların üstesinden geleceğinize işaret eder.
Göğüsten çirkin bir şey çıkması Sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyada çakmak görmek, bir şeyin sizi ateşlemesi ve hayatınızı alevlendirmesine gereksinim olduğunu göstermektedir. Rüyada bakıcı olmak, bakıcı olduğunu görmek içinizdeki çocuksu duyguların masumiyetini ifade eder. Rüyada para almak, birinden para aldığını görmek hırs, güç ve öz güven eksikliği olduğunu göstermektedir. Rüyada kına görmek sempati, koruyuculuğu ve kardeşçe sevgiyi ifade eder. Rüyada şeker görmek hayatta özel anları ve mutluluğu ifade eder. Şeker yemek, yediğini görmek hoşgörü, şehvet ve/veya yasak hazları ifade etmektedir.

“Rüyada Ballı Şeker Görmek” için 2 yanıt

Rüyada şeker yediğini görmek neye işarettir
Ben Almanya’da yaşıyorum. Türkiye’den vefat eden amcamın Hanımı bizde kalıyor.
Rüyamda birinin bana bir şeker verdiğini gördüm ve ben yedim. Yedikten sonra çok eşki olduğunu fark ettim ve bana şekeri veren kişi galiba Türkiye’den biriydi. Bana şekeri veren kişiyle gülüyordum.
Name: Merve
Cinsiyetiniz: Kiz
Yaşınız: 19
Medeni durumunuz: Bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün, öfkeli, umutlu
Subject: ekşi şeker yemek
Anahtar kelimeler: ekşi şeker yemek ne demek

Merve merhaba,
Şeker yemek, yediğini görmek, hoşgörü, şehvet ve/veya yasak hazları ifade etmektedir. Yediğiniz şekerin ekşi olması bu konularda beklenmeyen bir olumsuzluğu anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir