Rüyada Balon Görmek

Rüyada balon görmek neye işarettir?

Merhaba hocam, rüyamda gökyüzünde balon gibi bir şey yakaladım ve içimden diyorum ki “bunu gökyüzüne uçurursam dileklerim kabul olacak”. Sonra bir iki derken havaya uçurdum ve havada siyah hortum çıktı, balonu içine aldı ve kayboldu.

Bende oraya bakıp “ALLAH’ım sen nelere kadirsin, çok şükür” diyorum ve o hortumun peşinden iki güvercin uçarak bana geldi ve ikisi de birden üzerime geldi biri siyah biri beyazdı. Yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler. 22, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada balon görmek yorumu

Rüyada balon görmekSevgili Gül, böylesine değerli, hoş rüyalar geldiği zaman mutlu oluyorum, inanıyorum ki anlamını öğrenince çok sevineceksin.

Rüyada balon görmek güzel bir rüya değildir ve rüyayı görenin vaktini boş ve gereksiz işlerle harcadığını gösterir. Bu yorum oyuncak balon içindir. Rüyada balon uçurmak ya da uçan balon görmek, gören bir kimsenin hedeflerine ulaşamayacağına yorum yapılır. Balonları bir dilekle gökyüzüne uçurmanız hayatında iyi yönde bazı değişiklikler olmasını beklediğini ve bunu başarmak için değişime hazır olduğunu göstermektedir.

Ancak buraya kadar olanların anlamı: “hayatında bazı şeyler olmasını istiyorsun ama bunlara kavuşmak için gerekli şeyleri yapmıyorsun, boş şeylerle zaman geçiriyorsun”

Hortum çıkması hayatınızda bir iç fırtına yaşamaya sebep olacak, önce sizi korkutacak sonra heyecanlandıracak bir olay yaşayacaksınız, ardından alacağınız bir güzel haber ile yaşamınızda köklü bir değişim olacak, gereksiz şeylerle uğraşmayı bırakıp, faydalı şeyler yapmaya başlayacak ve hayallerinize kavuşacaksınız. Lütfen ileride gelişmeleri ekler misiniz?

Oyuncak balon konusunda ilave bilgi

Rüyada balon şişirmek size zaman kaybettirecek bir işe başlayacağını temsil eder. Rüyada şişirmek, bir şeyi şişirdiğini görmek akıl, bilgi ve yüksek bir güç temsil eder. Rüyada başkasının bir şeyi şişirdiğini görmek şişirilmiş ego veya kendini şişirilmiş hissetme duygusunu ifade edebilir. Balon patlatmak, balon patlaması, bir balonun patladığını görmek bazı konularda yanlış kararlar alacağına ve her işinizin aksi gideceğine işarettir.

Rüyada insan taşıyan balon görmek

Rüyada inşan taşınan balon görmek rüyayı gören kişinin iç dünyasında bazı duyguların canlanmasını, belki de coşmasını gösterir, kişinin yoğun duygusal dalgalanmalar yaşadığına rivayet edilir. Rüyada balona binmek veya balonla havada seyahat etmek rüya sahibinin kendisini kuş gibi hissedeceği, sanki ayaklarının yerden kesilmiş olduğunu düşüneceği pek güzel olaylar yaşamasına ya da uzun süreden beri hayal ettiği tatile çıkacağına delalet eder. Rüyada balon kazası ya da bir balonun düştüğünü görmek kişinin planlarında bir aksaklık olduğunu ifade eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir